Tikkurila Valtti Plus Wood Oil wodorozcieńczalny olej do drewna

Tikkurila Valtti Wood Oil Akva - Olej do drewna na bazie wody.

Tikkurila Valtti Plus Wood Oil wodorozcieńczalny olej do drewna

Tikkurila Valtti Wood Oil Akva - Olej do drewna na bazie wody.

110,90 zł
Brutto

 • Produkt dostępny
 • Wysyłka w 24h
 • Darmowa dostawa od 500 zł
 • Kup na raty
 • 14 dni na zwrot
 • Bezpieczne pakowanie
Zalety produktu
 • Chroni drewno przed wilgocią i zanieczyszczeniami
 • Ogranicza pękanie powierzchni
 • 40 atrakcyjnych i trwałych kolorów z mieszalnika
 • Podkreślony naturalny rysunek drewna
 • Brak uciążliwego zapachu

Tikkurila do drewna to szeroka gama innowacyjnych produktów ochronnych przeznaczonych do impregnacji zewnętrznych powierzchni drewnianych. Ważne miejsce zajmuje wśród nich produkt o nazwie Tikkurila Valtti Wood Oil Akva / Tikkurila Plus Wood Oil to wodorozcieńczalny olej do drewna wytwarzany na bazie olejów roślinnych. Olej do drewna to niezwykle skuteczna, a zarazem bardzo estetyczna alternatywa dla farb i impregnatów ochronnych do drewna. Tikkurila Valtti Wood Oil Akva to produkt głęboko wnikający w strukturę drewna, który gwarantuje bezpieczeństwo drewnianych powierzchni nawet przy ich długotrwałej ekspozycji na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć i promieniowanie słoneczne. Dodatkowo Tikkurila do drewna skutecznie zabezpiecza malowane powierzchnie przed zabrudzeniami oraz degradacją, zwłaszcza pęknięciami.

Olej do drewna Tikkurila jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu. Preparat ni wydziela uciążliwego i nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu malowanie nim to sama przyjemność. Tikkurila Valtti Wood Oil Akva jest olejem szybkoschnącym, co dodatkowo skraca czas pracy. Na liście plusów tego produktu do ochrony drewna warto również zaznaczyć ekologiczną recepturę, która jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska.

W odróżnieniu od wielu innych produktów ochronnych olej do drewna Tikkurila Valtti Wood Oil Akva nie pozbawia powierzchni jej naturalnego rysunku, przeciwnie po aplikacji oleju struktura i usłojenie desek stają się jeszcze bardziej widoczne, dzięki czemu efekt końcowy jest naturalny i piękny. Olej ma właściwości koloryzujące. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.


Ok. 5-7 m kw./l - stare, zużyte i zniszczone powierzchnie drewniane

Ok. 7-15 m kw./l - nowe i w dobrym stanie powierzchnie drewniane


Kolorystyka

Kolory z karty Tikkurila Semi-Transparent Wood Finishes oraz karty Tikkurila Deco Grey


Zastosowanie

Meble ogrodowe, drewniane tarasy, schody, pomosty. Może być stosowany do wcześniej olejowanych zewnętrznych powierzchni drewnianych z miękkich i twardych gatunków drewna, drewna impregnowanego, thermwood, jak i do drewna surowego