Narzędzia do malowania

Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0kg - 1kg

Cena

  • 10,00 zł - 1 400,00 zł

Rozmiar

Liczba produktów: 15
Liczba produktów: 15

Aktywne filtry

Narzędzia do malowania ścian to również szereg profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych do szeroko rozumianych prac dekoratorskich. W asortymencie marki znajdziemy przedłużacze, rozwiązania do pracy dystansowej, narzędzia do pracy z tapetami, kuwety malarskie, szpachelki do nakładania tynków strukturalnych oraz gładzi szpachlowej, a także specjalne pędzle przeznaczone do prac dekoracyjnych. Klientów zainteresowanych narzędziami malarskimi Anza zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy bogaty wybór narzędzi Anza o różnym przeznaczeniu. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują pędzle i wałki malarskie w różnych rozmiarach.

Narzędzia malarskie - rodzaje

Do najbardziej popularnych narzędzi malarskich należą oczywiście wałki i pędzle. Dzięki nim nie tylko pokryjesz ściany wymarzonym kolorem, ale również zagruntujesz powierzchnie trudno dostępnych miejsc, a także ułatwisz sobie pracę podczas nakładania tapet. W naszej ofercie możesz znaleźć produkty, które ułatwią malowanie ścian zarówno na chropowatej, jak i gładkiej powierzchni.

Narzędzia i akcesoria malarskie powinny cechować się, przede wszystkim, dobrą jakością i wytrzymałością. Przy odpowiednim traktowaniu nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich wielokrotnie. W naszym sklepie znajdziesz pędzle, wałki i akcesoria takie jak: folie malarskie, folie ochronne (za pomocą których zabezpieczysz otoczenie przed zabrudzeniem farbą), taśmy malarskie niezbędne do połączenia ze sobą folii i innych elementów zabezpieczających.

Profesjonalne akcesoria malarskie ANZA

Anza to znany i ceniony producent narzędzi malarskich. Narzędzia malarskie Anza charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, która idzie w parze z funkcjonalnością oraz trwałością oferowanych artykułów. W asortymencie marki znajdziemy szeroki wybór narzędzi o różnym przeznaczeniu.

Prym wiodą tu m.in. pędzle malarskie Anza, które są dostępne w trzech kategoriach: Basic, Elite oraz Premium. Anza to także wałki i zestawy malarskie przeznaczone do nanoszenia farb na różne powierzchnie. W ofercie producenta znajdziemy więc wałki i zestawy dedykowane do powierzchni bardzo gładkich, wałki do powierzchni średnio gładkich, a także wałki do powierzchni chropowatych. Uzupełnienie tej grupy narzędzi malarskich stanowią uchwyty i rączki umożliwiające swobodne operowanie wałkami w różnych warunkach pracy.

Narzędzia do malowania ścian Warszawa

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie przyrządy, które pozwolą Ci w prosty sposób odświeżyć mieszkanie. Nie bój się stosować ambitnych projektów i stosuj różne kolory w celu ukazania swojego mieszkania w nowym świetle.

Serdecznie zapraszamy do zakupów online oraz do sklepu stacjonarnego w Warszawie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów