Rozpuszczalnikowe

Filtruj według

Cena

  • 69,00 zł - 70,00 zł

Pojemność

Liczba produktów: 1
Liczba produktów: 1

Aktywne filtry

Emalie alkidowe do metalu

Emalie aklidowe do metalu to kategoria produktów malarskich przeznaczonych do ochronnego malowania elementów metalowych na zewnątrz, a także w pomieszczeniach. Emalia alkidowa charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia oraz łatwością w aplikacji, dzięki czemu może być z sukcesami stosowana na wszystkich elementach konstrukcyjnych wykonanych z metalu.

Farby alkidowe do metalu

Farby alkidowe do metalu dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, w związku z czym dodatkowo podnoszą efekt wizualny warstwy nawierzchniowej, jak również mogą być stosowane jako podkład i farba nawierzchniowa w jednym. Różnorodność dostępnych kolorów sprawia, że zabezpieczając powierzchnię przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych nie musimy już dłużej wybierać pomiędzy ochroną, a estetyką.

Emalia alkidowa do metalu – właściwości produktu

W zależności do producenta emalie alkidowe do malowania metalu mogą się różnić właściwościami oraz łatwością aplikacji. Dobre emalie są naprawdę proste w aplikowaniu, a uzyskiwana dzięki nim warstwa malarska jest gładka i szczególnie odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Emalie alkidowe do metalu są odporne na wysokie temperatury, wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jeszcze lepiej zabezpieczają wymalowane powierzchnie. Można je stosować do elementów konstrukcyjnych budynków, jak również mebli ogrodowych oraz innych elementów metalowych.

Emalie alkidowe do metalu – co oferujemy?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oferujemy wyłącznie wysokiej jakości emalie alkidowe do malowania metalu o potwierdzonej skuteczności. W asortymencie posiadamy produkty w szerokiej gamie kolorystycznej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Klientów z trenu miasta Warszawa i okolicy zapraszamy do sklepu stacjonarnego. Obok wysokojakościowych emulsji do malowania metalu dostarczamy profesjonalne narzędzia i akcesoria, a także produkty uzupełniające.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów