Farby i lakiery

Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0kg - 20kg

Cena

  • 0,00 zł - 664,00 zł

Rozmiar

Pojemność

Kolor

Liczba produktów: 142
Liczba produktów: 142

Aktywne filtry

Malowanie pomieszczeń w domach i mieszkaniach wymaga zastosowania odpowiednio dobranych farb. Źle dobrany produkt może spowodować łuszczenie się powłoki malarskiej lub jej odpryskiwanie. Nieodpowiednio dobrane farby mogą również sprzyjać wykwitaniu grzybów i pleśni na ścianach. Żeby tego uniknąć warto gruntownie przeanalizować ofertę producentów farb i wybrać te, które najlepiej sprawdzą się w naszym wnętrzu.

Farby do konkretnych zastosowań

Obecnie producenci farb oferują szeroki wybór produktów o bardzo różnych zastosowaniach – od standardowych emulsji do malowania ścian i sufitów, przez farby zmywalne, aż po wyroby dedykowane. W tej ostatniej kategorii znajdziemy produkty przeznaczone m.in. do impregnacji i malowania betonu, farby do drewna, a także woski o właściwościach impregnujących i koloryzujących. To wszystko sprawia, że z łatwością możemy poddać renowacji dowolną powierzchnię, jednocześnie nie martwiąc się o trwałość uzyskanego efektu. Wybierając odpowiedne farby do konkretnych powierzchni mamy bowiem pewność, że uzyskany efekt estetyczny nas zadowoli i pozostanie z nami przez długi czas.

Farby w ofercie Sklepu Pigmentologia

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom klientów oferujemy szeroki wybór farb do rozmaitych zastosowań. Nasza oferta wysokiej jakości farb znanych i cenionych producentów obejmuje farby do drewna, emulsje oraz emalie. Wybierając naszą ofertę z łatwością odmalujesz każdą powierzchnię. W asortymencie posiadamy specjalistyczne farby w wielu kolorach, dzięki czemu możemy pomóc w realizacji nawet najbardziej śmiałej wizji.

Działamy na terenie całego kraju oferując sprzedaż farb przez internet. Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości zachęcamy również do odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym. Posiadamy największy wybór farb w mieście – wszystkie dostępne od ręki. Oferujemy również akcesoria malarskie i narzędzia, dzięki czemu planując renowację domu czy mieszkania nie musisz odwiedzać dziesiątek sklepów malarskich i budowlanych, żeby skompletować wszystkie potrzebne Ci akcesoria.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów