Farby do ścian i sufitów

Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0kg - 9,2kg

Cena

  • 8,00 zł - 445,00 zł

Rozmiar

Pojemność

Kolor

Liczba produktów: 74
Liczba produktów: 74

Aktywne filtry

Emulsje to najpopularniejszy rodzaj farb. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalności – emulsje mogą być wykorzystywane zarówno do malowania ścian, jak i malowania sufitów. Emulsje do malowania ścian i sufitów to produkty gotowe do użycia, co znacząco ułatwia i przyspiesza proces malowania. W zależności do wybranego wariantu emulsje do malowania ścian mogą mieć powierzchnię zmywalną lub szorowalną. Oznacza to, że mogą być czyszczone, a nawet szorowane bez obaw o starcie koloru ze ściany. Emulsje o powierzchni szorowalnej doskonale sprawdzają się w przestrzeniach o wysokim natężeniu ruchu, a także miejscach szczególnie narażonych na zanieczyszczenia – kuchniach i pokojach dziecięcych, salonach, przedpokojach.

Emulsje do malowania ścian

Emulsje do malowania ścian są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej o zróżnicowanym wykończeniu oraz powierzchniach umożliwiających mniej lub bardziej intensywne mycie powłoki malarskiej. Wybierając emulsje do malowania ścian warto postawić na produkty znanych i cenionych producentów, gdyż stanowią gwarancję jakości, siły krycia oraz trwałości.

Emulsje od malowania sufitów

Ze względu na specyfikę użytkowania sufitów wśród emulsji do ich malowania rzadko znajdujemy produkty o powierzchni szorowalnej, niemiej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do wymalowania sufitu wykorzystać farbę przeznaczoną do ścian. Zdecydowana większość emulsji do malowania sufitów to jednocześnie farby doskonale sprawdzające się do zastosowań ściennych i odwrotnie.

Emulsje w ofercie Sklepu Pigmentologia

Farby to nasza specjalność. Od lat z sukcesami dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości emulsje ścienne i sufitowe o szerokim spektrum zastosowań. W asortymencie posiadamy emulsje renomowanych producentów w szerokie gamie kolorystycznej oraz o zróżnicowanym wykończeniu. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują produkty ze zmywalną i szorowalną powierzchnią.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi emulsjami do ścian i sufitów.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów