Impregnaty do drewna

Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 323,00 zł

Pojemność

Liczba produktów: 9
Liczba produktów: 9

Aktywne filtry

Impregnaty do drewna

Drewno to materiał łączący w sobie funkcjonalność i naturalne piękno. Odpowiednio zabezpieczony i konserwowany może nam posłużyć przez wiele lat, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności i pięknego wyglądu. Pragnąc skutecznie zabezpieczyć drewniane powierzchnie oraz elementy konstrukcyjne przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych warto sięgać po specjalistyczne impregnaty do drewna.

Impregnat to drewna – jak działa?

Impregnat do drewna to produkt malarski przeznaczony do ochronnego malowania powierzchni drewnianych, przede wszystkim powierzchni użytkowanych na zewnątrz. Impregnaty do drewna gwarantują ochronę przed szeregiem szkodliwych czynników – do naturalnych zagrożeń w postaci grzybów, sinicy oraz insektów, przez szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, aż po uszkodzenia mechaniczne, które wpływają na szybsze zużywanie się drewnianych elementów. Drewno pokryte dobrym impregnatem jest odporne na wilgoć z powietrza, jednocześnie nie wysycha pod wpływem promieniowania słonecznego i nie nasiąka wystawione na oddziaływanie ulewnego deszczu.

Nasza oferta na impregnaty do drewna

Dbając o to, żeby zapewnić drewnianym powierzchniom jak najlepszą ochronę oferujemy wyłącznie impregnaty do drewna o potwierdzonej skuteczności. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym to precyzyjnie wyselekcjonowane wyroby ochronne, które wyróżniają się szerokim spektrum zastosowań. W stałym asortymencie posiadamy impregnaty do drewna przeznaczone do stosowania jako farby podkładowe pod wymalowania dekoracyjne, jak również preparaty, które można używać jako grunt i farba nawierzchniowa w jednym. Wybrane przez naszych specjalistów wyroby charakteryzują się wysoką wydajnością oraz łatwością aplikacji. Uzyskiwana z ich pomocą warstwa ochronna jest odporna na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, a jednocześnie skutecznie zabezpiecza drewno przed zagrożeniami naturalnymi. Impregnaty do drewna doskonale sprawdzają się do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz stacjonarną. Obok profesjonalnych impregnatów do drewna w Sklepie Pigmentologia znajdziecie Państwo produkty uzupełniające, narzędzia i akcesoria malarskie. Serdecznie zapraszamy.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów