Sypkie masy szpachlowe

Aktywne filtry

Sypkie masy szpachlowe niezmiennie stanowią jeden z najchętniej wybieranych przez inwestorów produktów naprawczych. Znajdują one zastosowanie zarówno przy naprawach powierzchni ścian i sufitów, jak również przy montażu konstrukcji suchych, gdzie służą do spoinowania łączeń płyt gipsowych oraz maskowania wkrętów użytych w ich montażu, a także maskowania aluminiowych narożników.

Charakterystyka sypkich mas szpachlowych

W odróżnieniu od mas gotowych sypkie masy szpachlowe wymagają odpowiedniego przygotowania przed aplikacją. Przygotowanie masy szpachlowej do aplikacji nie jest szczególnie trudne czy czasochłonne, dlatego masy sypie wciąż cieszą się uznaniem zarówno wykonawców, jak i inwestorów. Za ich wyborem przemawia dobra cena oraz przedłużony termin przydatności do użycia.Suche masy szpachlowe bardzo dobrze sprawdzają się przy wszelkiego rodzaju pracach naprawczych. Najczęściej stosuje się je do wstępnego wyrównywania ścian, wypełniania ubytków, pęknięć, rys czy otworów po gwoździach. Bardzo dobrze sprawdzają się również do wypełniania wszelkich innych mankamentów tak na powierzchniach ścian, jak i sufitów.Sypkie masy szpachlowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wysokiej jakości masy szpachlowe. W asortymencie posiadamy zarówno produkty gotowe do aplikacji, jak i szeroki wybór mas szpachlowych sypkich. Masy szpachlowe sypkie polecamy przede wszystkim przy dużych pracach oraz do suchego montażu konstrukcji wielkopowierzchniowych.Masy szpachlowe sypkie oferujemy w sprzedaży internetowej i stacjonarnej. Siedzibą naszego sklepu stacjonarnego jest Warszawa. Serdecznie zapraszamy. Obok wysokie jakości mas szpachlowych oferujemy również akcesoria dedykowane do ich aplikacji i obróbki.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów