Kuwety malarskie

Aktywne filtry

Kuwety do malowania ścian 

Przygotowując zaplecze narzędziowe do prac malarskich nie powinniśmy zapominać o kuwecie malarskiej. Kuweta malarska to specjalny pojemnik na farbę, który znacząco ułatwia jej nabieranie jednocześnie ograniczając ryzyko zachlapania przestrzeni wokół. Dobrze wyprofilowane kuwety malarskie posiadają specjalne wypustki, dzięki którym możemy kontrolować ilość farby na pędzlu czy wałku, a co za tym idzie aplikować jej odpowiednią ilość na ścianę czy też inną malowaną powierzchnię unikając zacieków i rolowania się farby. 

Kuweta do malowania dla komfortu pracy 

Wybierając kuwety malarskie warto zwrócić u wagę na ich wielkość, kształt oraz materiał, z jakiego zostały wykonane. Dobra kuweta do farby powinna się odznaczać stabilnością, także po wypełnieniu jej farbą. W ten sposób unikamy przykrych niespodzianek w postaci rozlewania się farby podczas przemieszczania kuwety. Stabilność jest bardzo istotna także ze względu na możliwość postawienia kuwety w różnych miejscach, w zależności do malowanej powierzchni. Kuwety wyposażone w kratki malarskie z łatwością usuną nadmiar farby z wałka malarskiego, a odpowiednio wyprofilowane dno pozwoli na równomierne naniesienie farby. 

Kuweta malarska - niezbędna podczas prac remontowych

Kuwetę malarską z całą pewnością docenimy podczas prac malarskich. Zastosowanie ich w razem z wałkiem pozwoli uniknąć nieestetycznych smug.

Planujesz remont mieszkania i chcesz przemalować salon na inny kolor? Nie ma problemu. Kuwety malarskie dostępne w naszym sklepie z pewnością wystarczą do przeprowadzenia wszelkich prac malarskich. Zaopatrz się w wałek malarski i w ten niewielki element, który pozwoli Ci osiągnąć idealnie gładką, specjalną powierzchnię na ścianie w Twoim domu.

Wybór kuwety malarskiej w sklepie Pigmentologia

Klientów zainteresowanych wysokiej jakości narzędziami do malowania zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem Sklepu Pigmentologia online oraz stacjonarnie w Warszawie. Starając się dostarczać Państwu wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania oferujemy kuwety malarskie marki Anza. Ich wybór to gwarancja stabilności, trwałości i komfortowego użytkowania kuwety przez długi czas. Co ważne, wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego kuwety do farb są łatwe do utrzymania w czystości i mogą być wielokrotnie użytkowane przy pracy z różnymi produktami. 

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów