Kuwety malarskie

Aktywne filtry

Kuwety do farby 

Przygotowując zaplecze narzędziowe do prac malarskich nie powinniśmy zapominać o kuwecie malarskiej. Kuweta malarska to specjalny pojemnik na farbę, który znacząco ułatwia jej nabieranie jednocześnie ograniczając ryzyko zachlapania przestrzeni wokół. Dobrze wyprofilowane kuwety malarskie posiadają specjalne wypustki, dzięki którym możemy kontrolować ilość farby na pędzlu czy wałku, a co za tym idzie aplikować jej odpowiednią ilość na ścianę czy też inną malowaną powierzchnię unikając zacieków i rolowania się farby. 

Kuwety malarskie dla komfortu pracy 

Wybierając kuwety malarskie warto zwrócić u wagę na ich wielkość, kształt oraz materiał, z jakiego zostały wykonane. Dobra kuweta do farby powinna się odznaczać stabilnością, także po wypełnieniu jej farbą. W ten sposób unikamy przykrych niespodzianek w postaci rozlewania się farby podczas przemieszczania kuwety. Stabilność jest bardzo istotna także ze względu na możliwość postawienia kuwety w różnych miejscach, w zależności do malowanej powierzchni. 

Klientów zainteresowanych wysokiej jakości narzędziami do malowania zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem Sklepu Pigmentologia online oraz stacjonarnie w Warszawie. Starając się dostarczać Państwu wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania oferujemy kuwety malarskie marki Anza. Ich wybór to gwarancja stabilności, trwałości i komfortowego użytkowania kuwety przez długi czas. Co ważne, wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego kuwety do farb są łatwe do utrzymania w czystości i mogą być wielokrotnie użytkowane przy pracy z różnymi produktami. 

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów