Tynki maszynowe

Aktywne filtry

Tynki maszynowe cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wykonawców usług remontowo-budowlanych, jak i właścicieli mieszkań oraz domów. Za ich wyborem przemawia szybkość aplikacji oraz jakość uzyskiwanej wyprawki tynkarskiej. Tynki maszynowe są również o wiele bardziej wydajne niż tynki aplikowane metodą tradycyjną. Do najpopularniejszych tynków maszynowych zalicza się tynki na bazie materiału gipsowego oraz tynki cementowo-wapienne.

Właściwości popularnych tynków maszynowych

Tynki maszynowe gipsowe charakteryzują się wysoką estetyką wykonania – odpowiedni skład i faktura materiału tynkarskiego pozwalają uzyskać efekt idealnie gładkiej ściany, podczas gdy ich zaawansowanie technologiczne daje możliwość dowolnego gładzenia i fakturowania powierzchni. Tynki gipsowe bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych, ponieważ dzięki odpowiedniej konsystencji mogą wchłaniać i oddawać nadmiar wilgoci. To także doskonałe rozwiązanie dla alergików – gips nie ma cech alergenu, dzięki czemu jest całkowicie neutralnych i nie może powodować niepożądanych reakcji skórnych czy wziewnych.Tynki maszynowe Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów sklep Pigmentologia oferuje wysokiej jakości tynki maszynowe przeznaczone do aplikacji wewnętrznych. W asortymencie posiadamy zarówno popularne tynki gipsowe, jak i tradycyjne rozwiązania cementowo-wapienne. Obok tynków maszynowych w sklepie stacjonarnym działającym na terenie miasta Warszawa oferujemy również akcesoria do tynkowania oraz materiały nawierzchniowe i wykończeniowe. Cała nasza oferta jest również dostępna online.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów