Lista produktów marki Tikkurila

Tikkurila to jeden z najbardziej znanych i doświadczonych producentów farb do dekoracji i ochrony powierzchni. Ceniona przede wszystkim za piękne, nasycone kolory i atrakcyjne ceny.

Ponad 150 lat temu w Finlandii i od tego czasu konsekwentnie przekonuje do siebie ekspertów na całym świecie. Farby Tikkurila to synonim najwyższej jakości, adekwatnej do niej ceny, prostoty nakładania, bogactwa kolorów i trwałości.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE FARB TIKKURILA

Firma Tikkurila oferuje całą gamę profesjonalnych produktów do dekoracji i ochrony powierzchni – różnego typu farby wewnętrzne, bogate, soczyste kolory, wytrzymałe i wysoko napigmentowane farby elewacyjne, specjalistyczne farby i lakiery do drewna i metalu oraz wiele innych. Uzupełnienie oferty Tikkurila stanowią wysokiej jakości akcesoria malarskie – produkty pozwalające na odpowiednie przygotowanie podłoża pod malowanie oraz szereg wałków i pędzli umożliwiających uzyskanie niecodziennych efektów dekoracyjnych. Wyróżnia je profesjonalizm i dobra cena.

Innowacyjny system barwienia proponowany przez firmę Tikkurila pozwala na uzyskanie idealnego koloru – w pełni dopasowanego do indywidualnych preferencji, potrzeb oraz stylu aranżacji danego pomieszczenia czy elementów wyposażenia. Z farb Tikkurila korzystają zarówno hobbyści, którzy pragną podkreślić niepowtarzalny charakter swoich wnętrz, jak i również profesjonaliści - szczególnie branże przemysłowe, budowlane oraz usługowe. Wśród obszernej oferty farb Tikkurila znaleźć można rozwiązania przeznaczone do użytku wewnętrznego - do malowania ścian, sufitów, podłóg, mebli, drzwi i okien oraz do pokrywania powierzchni na zewnątrz, taki jakich jak między innymi mebli ogrodowych, drewnianych elewacji, dachów czy ogrodzeń.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ FARBY TIKKURILA?

Studio Farb Pigmentologia to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki Tikkurila w mieście Warszawa, który oferuje konkurencyjne ceny. W naszym Studiu znajdziesz bogaty wybór farb i akcesoriów malarskich Tikkurila – od standardowych farb wewnętrznych do ścian, po profesjonalne farby do drewna i lakiery do metalu. Oferujemy różne pojemności i kolory. Farby Tikkurila dostępne w naszej ofercie cieszą się bardzo dobrymi opiniami – powodzenie i niemałe zainteresowanie zapewniają przede wszystkich takie właściwości jak skuteczność, odporność i trwałe efekty, a także różnorodność, możliwość personalizacji oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą farb Tikkurila. Na zakupy lub po więcej informacji na temat produktów i akcesoriów Tikkurila, takich jak dostępne kolory czy ceny, serdecznie zapraszamy na ulicę Modlińską 205 (Warszawa, Białołęka), gdzie mieści się nasz sklep stacjonarny.