Lakiery do drewna

Aktywne filtry

Lakier do drewna

Naturalny kolor oraz struktura surowego drewna to to, co zdaniem wielu tworzy niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Niestety surowe drewno szybko traci swój estetyczny wygląd. Osiada na nim kurz oraz inne zabrudzenia, które przenikają w głębsze warstwy desek pozostawiając na powierzchni nieestetyczne plamy. Surowe drewno może być również bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Rozwiązaniem, które umożliwia skutecznie zabezpieczenie drewnianych powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego kolorytu i usłojenia drewna jest lakier do drewna.

Lakiery do drewna dostępne są w różnych wariantach wykończenia – od wysokiego połysku, przez półmat, po produkty całkowicie matowe. W zależności do przeznaczenia lakiery do drewna doskonale sprawdzają się zarówno do ochronnego wymalowania podłóg, jak i mebli. Wodorozcieńczalne lakiery akrylowe stosuje się przede wszystkim w pomieszczeniach. Ich zaletą jest możliwość stosowania jako warstwa wierzchnia na powierzchnie bejcowane. Lakier tworzy dodatkową warstwę ochronną, która zapobiega zabrudzeniom, ułatwia czyszczenie powierzchni i zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Nasze lakiery do drewna

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów Sklep Pigmentologia oferuje lakiery do drewna renomowanych producentów. W asortymencie posiadamy lakiery o różnym wykończeniu, przeznaczone do aplikacji na podłogach, meblach, a także deskach elewacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne lakiery do drewna. Każdy lakier do drewna w naszym sklepie to produkt skrupulatnie wyselekcjonowany o najlepszych parametrach użytkowych. Oferujemy lakiery, które łączą w sobie doskonały efekt wizualny ze skuteczną ochroną drewna oraz łatwym sposobem aplikacji. Obok lakierów do drewna nasz sklep oferuje również produkty uzupełniające, narzędzia i akcesoria. Prowadzimy sprzedaż online i sklep stacjonarny. Do sklepu stacjonarnego zapraszamy przede wszystkim klientów z Warszawy i okolicy. Posiadamy największy wybór lakierów oraz produktów do ochrony drewna w mieście.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów