Lakierobejce do Drewna

Lakierobejce do drewna

Lakierobejce nazywane również lazurami to grupa trwałych środków przeznaczonych do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna. Lakierobejce charakteryzują się jednymi z najwyższych pośród wszystkich dostępnych na rynku preparatów ochronnych parametrami odpornościowymi. To sprawia, że bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku aplikacji zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Lakierobejca do drewna pozwala zabezpieczyć drewno, nadając powierzchni elegancki satynowy połysk, jednocześnie zachowując widoczny krój słojów i podkreślając naturalny wygląd deski. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą asortymentu naszego sklepu.

Czytaj Więcej

Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 29,00 zł - 132,00 zł

Pojemność

Liczba produktów: 7
Liczba produktów: 7

Aktywne filtry

Lakierobejce do drewna – Zastosowanie w Twoim domu

Jak już wspomnieliśmy lakierobejca do drewna to produkt charakteryzujący się najwyższymi parametrami ochronnymi na rynku. Co to oznacza w praktyce? Lakierobejce znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na zabezpieczeniu drewnianej powierzchni przed szeregiem czynników szkodliwych. Stosuje się je do wymalowań dekoracyjno-ochronnych w pomieszczeniach, jak również ochronno-dekoracyjnych na zewnątrz.

Lakierobejca to doskonały sposób na estetyczne zabezpieczenie drewnianego tarasu, jak i ochronę mebli ogrodowych. Farba bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku elementów konstrukcyjnych – barierek, poręczy, schodów, czy obudowy altany. W pomieszczeniach lakierobejce do drewna stosuje się do zabezpieczania podłóg, mebli, okładzin ściennych.

Kiedy należy sięgnąć po lakierobejcę?

Lakierobejca może być stosowana do najróżniejszych wyrobów drewnianych. Od mebli ogrodowych, po inne elementy konstrukcyjne, które wymagają konserwacji. Należy pamiętać, że przed nałożeniem lakierobejcy trzeba zorientować się, czy nie musimy oczyścić i zabezpieczyć powierzchni impregnatem.

Jeśli potrzebujemy zabezpieczyć drewno przed negatywnymi czynnikami wpływającymi na jego degradację, możemy wykorzystać produkt, który nada mu koloru i odświeży wygląd takich elementów jak np. meble ogrodowe (chroniąc je przed negatywnym promieniowaniem UV). Jaśniejsze odcienie lakierobejcy mogą wymagać położenie więcej niż jednej warstwy, aby ujednolicić kolor powierzchni. Lakierobejca biała pozwoli całkowicie odmienić wygląd naszego ogrodu, nadając jasnej barwy naszemu otoczeniu.

Biocydy zawarte w składzie lakierobejcy skutecznie chronią drewno przed zagrożeniami biologicznymi. Największymi zagrożeniami dla płotów i mebli ogrodowych są sinizna i pleśń, które znacząco wpływają na degradację materiału. Jeśli szukasz skutecznego zabezpieczenia ogrodowych mebli drewnianych lub innych konstrukcji podobnego zastosowania, skorzystaj z lakierobejcy dostępnej w ofercie naszego sklepu internetowego.

Przed kupnem sprawdź, czy produkty wymagają zastosowania dodatkowej warstwy impregnatu.

Gdzie szukać sprawdzonych produktów?

Sklep Pigmentologia od lat specjalizuje się w dostarczaniu sprawdzonych produktów do ochrony i renowacji powierzchni drewnianych. Nasz asortyment obejmuje lakierobejce do drewna cenionych marek, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu dbając o odpowiednią ochronę drewna, nasi klienci nie muszą już wybierać pomiędzy względami praktycznymi i estetycznymi. Obok farb do drewna oferujemy Państwu także akcesoria i narzędzia malarskie niezbędne do szybkiego i skutecznego zabezpieczenia powierzchni drewnianej wewnątrz i na zewnątrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów