Lakierobejce do drewna

Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 19,00 zł - 252,00 zł

Pojemność

Liczba produktów: 11
Liczba produktów: 11

Aktywne filtry

Lakierobejca do drewna

Lakierobejce do drewna nazywane również lazurami to grupa trwałych środków przeznaczonych do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna. Lakierobejce charateryzują się jednymi z najwyższych pośród wszystkich dostępnych na rynku preparatów ochronnych parametrami odpornościowymi. To sprawia, że bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku aplikacji zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Lakierobejca do drewna nadaje powierzchni elegancki satynowy połysk, jednocześnie zachowując widoczny krój słojów i podkreślając naturalne piękno deski.

Lakierobejce do drewna – zastosowanie w Twoim domu

Jak już wspomnieliśmy lakierobejca do drewna to produkt charakteryzujący się najwyższymi parametrami ochronnymi na rynku. Co to oznacza w praktyce? Lakierobejce znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na zabezpieczeniu drewnianej powierzchni przed szeregiem czynników szkodliwych. Stosuje się je do wymalowań dekoracyjno-ochronnych w pomieszczeniach, jak również ochronno-dekoracyjnych na zewnątrz. Lakierobejca to doskonały sposób na estetyczne zabezpieczenie drewnianego tarasu, jak i ochronę mebli ogrodowych. Farba bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku elementów konstrukcyjnych – barierek, poręczy, schodów. W pomieszczeniach lakierobejce do drewna stosuje się do zabezpieczania podłóg, mebli, okładzin ściennych.

Gdzie szukać sprawdzonych produktów?

Sklep Pigmentologia od lat specjalizuje się w dostarczaniu sprawdzonych produktów do ochrony i renowacji powierzchni drewnianych. Nasz asortyment obejmuje lakierobejce do drewna cenionych marek, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu dbając o odpowiednią ochronę drewna nasi klienci nie musza już wybierać pomiędzy względami praktycznymi i estetycznymi. Obok farb do drewna oferujemy Państwu także akcesoria i narzędzia malarskie niezbędne do szybkiego i skutecznego zabezpieczenia powierzchni drewnianej wewnątrz i na zewnątrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów