Drabiny

Przepraszamy za niedogodności.

W wybranej kategorii wkrótce pojawią się dla Państwa produkty

Drabina malarska 

Wykonanie idealnego odcięcia przy suficie, wymalowanie sufitu, montaż listew gzymsowych – Twoja praca wymaga swobodnego dostępu do miejsc, do których w większości przypadków nie jesteś w tanie dosięgnąć bezpośrednio z podłogi. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi profesjonalna drabina malarska. Drabiny malarskie drewniane zapewniają stabilne oparcie, jednocześnie powalając Ci dosięgnąć do sufitu, narożników czy wysoko położonych detali wykończeniowych, za wymalowanie których jesteś odpowiedzialny. 

To, czym różni się drabina malarska od innych rozwiązań tego typu to przede wszystkim wysokość. Jako osoba wykonująca pracę na poziomie standardowej wysokości zabudowy mieszkalnej i użytkowej nie musisz dźwigać z sobą dużej i ciężkiej drabiny. Swoje zadanie doskonale spełni trzy- lub czterostopniowa drabina malarska. 

Drabiny malarskie drewniane 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby i oczekiwania sklep Pigmentologia dostarcza wysokie jakości akcesoria i narzędzia malarskie. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują niezawodne drabiny malarskie drewniane. Oferowane drabiny drewniane gwarantują wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy zapewniając komfortowy dostęp do sufitów, listew wykończeniowych i detali znajdujących się w górnych częściach ścian. 

Klientów poszukujących wysokiej jakości drabin malarskich zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów