Farby dekoracyjne

Liczba produktów: 42
Liczba produktów: 42

Aktywne filtry

Farby dekoracyjne: Oryginalny efekt w każdym pomieszczeniu

Farby dekoracyjne to bardzo szeroka i zróżnicowana gama produktowa, w ramach której oferujemy farby wiodących światowych producentów, marek takich jak Tikkurila czy Fox Dekorator. Oferowane dekoracje na ścianę pozwalają uzyskać dowolny efekt estetyczny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykończenia powierzchni. Co istotne, większość produktów dekoracyjnych to farby zmywalne, co pozwala cieszyć się uzyskanym efektem przez długi czas.

Farby dekoracyjne: Do czego służy farba strukturalna?

Jak sama nazwa wskazuje farba strukturalna to rozwiązanie, dzięki któremu możemy uzyskać niejednolitą strukturę malowanej powierzchni. Struktura na ścianę uzyskana przy pomocy farby jest mniej problematyczna do usunięcia niż tynki dekoracyjne, przy czym zapewnia bardzo ciekawy efekt wizualny. To daje nam dużą swobodę zmiany kolorystyki oraz efektu na ścianie bez konieczności uprzedniego równania ścian, jak ma to miejsce w przypadku aplikacji tynku dekoracyjnego.

Dobra jakościowo farba strukturalna pozwala cieszyć się zamierzonym efektem już po nałożeniu jednej warstwy produktu. W przypadku kolekcji marki Fox Dekorator możemy uzyskać dekoracje na ścianę przypominającą efekt piasków. Farba na powierzchni tworzy złudzenie trójwymiarowej głębi, podczas gdy zastosowane dodatki strukturalne pod wpływem światła sprawiają, że powierzchnia mieni się metalicznymi refleksami – zupełnie jakby została posypana piaskiem.

Farba imitująca beton lub kamień

Ogromną popularnością cieszą się farby dekoracyjne imitujące beton oraz kamienie naturalne. To rozwiązania, dzięki którym możemy uzyskać efekt betonu strukturalnego w pomieszczeniu bez strat na powierzchni towarzyszących klejeniu płyt betonowych. Farba imitująca beton doskonale sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. To idealne dopełnienie minimalistycznego looku industrialnego. W celu podpicia efektu wizualnego możemy dodatkowo zastosować taśmę imitującą bonie.

Farby dekoracyjne w ofercie Sklepu z Farbami Pigmentologia

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów przeznaczonych do dekoracji ścian. W asortymencie posiadamy farby dekoracyjne strukturalne, farby imitujące beton oraz kamień naturalny, jak również szereg preparatów i narzędzi pozwalających na uzyskanie praktycznie dowolnego efektu wizualnego na ścianie.

Zamówienia realizujemy z wysyłką z własnego magazynu, co pozwala nam szybko odpowiadać na Twoje potrzeby. Zamówienia złożone do 14:00 w dni robocze realizujemy jeszcze tego samego dnia. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów