Oleje do drewna

Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 35,00 zł - 163,00 zł

Pojemność

Kolor

Liczba produktów: 6
Liczba produktów: 6

Aktywne filtry

Oleje do drewna

Olejowanie drewna to szybki i łatwy sposób na zabezpieczenie powierzchni przed warunkami atmosferycznymi, brudem oraz siłami niszczącymi. Olejowanie staje się coraz bardziej popularne nie tylko w stosunku do drewnianych powierzchni użytkowanych na zewnątrz, ale również mebli z surowego drewna, które możemy nabyć w sklepach meblowych z myślą o samodzielnej aranżacji. Po oleje do drewna sięgają przede wszystkim osoby, którym zależy na uzyskaniu skutecznej ochrony, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego charakteru powierzchni. W przeciwieństwie do lakierów ochronnych oleje nie pozostawiają na powierzchni materiału dodatkowej warstwy ochronnej, a wnikają głęboko w strukturę drewna zabezpieczając je do środka. Oleje do drewna są z sukcesami wykorzystywane jako impregnaty do aplikacji zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Można nimi zabezpieczać elementy konstrukcyjne budynków, meble, a także podłogi.

Ekologiczny olej do drewna

Dobre oleje do drewna poza wysoką skutecznością wyróżniają się również ekologiczną recepturą, która jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Ważną zaletą olejowania jest również bezzapachowość preparatów. Produkty przeznaczone do olejowania drewna z racji swojego składu są pozbawione charakterystycznego aromatu, który często przez długi czas utrzymuje się w pomieszczeniu.

Sklep Pigmentologia – oferujemy najlepsze oleje do drewna

Świadomi tego jak wielu zwolenników zyskało sobie olejowanie drewna naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych do ochrony wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych. Nasze oleje do drewna to wyroby o potwierdzonej skuteczności i sprawdzonym składzie. Ich skuteczność potwierdzają liczne pozytywne referencje użytkowników, także naszych klientów.

Osoby zainteresowane olejowaniem drewna zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne oleje ochronne do drewna. W sprzedaży posiadamy także produkty uzupełniające, akcesoria i narzędzia malarskie – wszystko, co niezbędne do szybkiej i skutecznej ochrony drewnianych powierzchni przed czynnikami atmosferycznymi i zagrożeniami mikrobiologicznymi.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów