Pędzle

Aktywne filtry

Pędzle malarskie

Wybór narzędzi do malowania ma bezpośredni wpływ na efekt naszej pracy, dlatego planując malowanie ścian czy innych powierzchni warto poświęcić chwilę na wybór odpowiednich pędzli. Czynnikiem decydującym o tym, jakie pędzle do malowania wybierzemy jest rodzaj farby: 

  • naturalne pędzle do malowania są przeznaczone do pracy z farbami wodorozcieńczalnymi, 
  • syntetyczne pędzle malarskie są przeznaczone do pracy z farbami i lakierami rozpuszczalnikowymi, 
  • mieszane pędzle do malowania sprawdzają się najlepiej w przypadku lakierów, bejc, impregnatów i lakierobejc. 

Rodzaj włosia to jednak nie jedyny czynnik, na który powinniśmy zwrócić uwagę wybierając profesjonalne pędzle malarskie. Bardzo ważny jest również kształt i rozmiar pędzla, który powinien odpowiadać specyfice malowanej powierzchni/detalu. 

Pędzle do malowania – jakość, która przekłada się na efekt wymalowania 

Sklep Pigmentologia to dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. W ofercie posiadamy wysokie jakości pędzle do malowania, w tym pędzle do malowania ścian i innych powierzchni. Ich wybór to gwarancja wysokiego komfortu pracy, a zarazem możliwość uzyskania pożądanego efektu wymalowania. 

Klientów zainteresowanych zakupem narzędzi do malowania zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu także w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zespół Pigmentologia z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych pędzi do malowania. 

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów