Wynajem elektronarzędzi

Filtruj według

Cena

  • 147,00 zł - 148,00 zł

Liczba produktów: 1
Liczba produktów: 1

Aktywne filtry

Festool to znana i ceniona marka elektronarzędzi oferująca urządzenia wysokiej jakości. O wysokiej jakości oraz innowacyjnym potencjale marki świadczy ponad 350 patentów oraz ponad 80 nagród zdobytych w rozmaitych konkursach i plebiscytach. Jedną ze specjalności Festsool są elektronarzędzia przeznaczone do obróbki powierzchni z różnych materiałów – od drewna, przez szpachle i tynki, aż po betonowe posadzki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy profesjonalny Feststool Serwis – serwis elektronarzędzi marki Festsool. Zapewniamy kompleksową naprawę wraz z konserwacją, testowaniem oraz regulacją narzędzia. Serwisujemy wszystkie elektronarzędzia marki Festsool. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz oryginalne części zamienne, dzięki temu serwisowane narzędzie zachowuje oryginalne parametry pracy i wydajność.

Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów, dlatego usługi serwisowe świadczone w ramach Festool Serwis wykonujemy szybko i sprawnie. Mamy świadomość tego, że elektronarzędzia są nieodłącznym elementem Państwa codziennej pracy, dlatego staramy się przywrócić im pełną sprawność w jak najkrótszym możliwym czasie. Obok usuwania usterek oraz wymiany wyeksploatowanych części oferujemy kompleksową obsługę w zakresie przeprowadzania regularnych przeglądów elektronarzędzi i wykonywania zabiegów konserwatorskich. Przyjmujemy również zlecenia na regulację sprawnych narzędzi.

Zapraszamy do współpracy. 

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów