Wodorozcieńczalne

Liczba produktów: 8
Liczba produktów: 8

Aktywne filtry

Emalie wodorozcieńczalne akrylowe do metalu

Emalie akrylowe do metalu to farby przeznaczone do ochronnego malowania powierzchni metalowych, w tym powierzchni ocynkowanych. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom i oczekiwaniom użytkowników emalii producenci coraz częściej oferują nam emalie akrylowe łączące w sobie funkcjonalność gruntu oraz farby nawierzchniowej. Farby wodorozcieńczalne charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną oraz łatwością aplikacji. Dobra emalia akrylowa do metalu to także produkt szybkoschnący, dzięki czemu może być bez obaw aplikowana na wszystkie metalowe elementy konstrukcji. Emalie akrylowe poleca się w szczególności do malowania elementów wykonanych ze stali, a także powierzchni cynkowych, żeliwnych, aluminiowych i miedzianych. Doskonale sprawdzają się jako farby do barierek, poręczy, metalowych schodów, mebli ogrodowych oraz płotów.

Emalia akrylowa wodna do metalu – grunt i emalia w jednym

Emalie akrylowe do metalu coraz częściej nie wymagają uprzedniego stosowania farby powierzchniowej. To przekłada się na krótszy czas pracy, jednocześnie gwarantując doskonałą odporność powłoki malarskiej na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Emalia akrylowa chroni metal przed korozją, pozostawiając na jego powierzchni estetyczną i odporną na uszkodzenia mechaniczne powłokę. Wśród licznych zalet produktu 2w1 należy wskazać także łatwą aplikację, dobrą przyczepność farby do podłoża oraz wysoką siłę krycia.

Farby akrylowe do metalu – Sklep Pigmentologia oferuje

W ofercie posiadamy szeroki wybór profesjonalnych emalii akrylowych do metalu znanych i cenionych producentów. Farby wodorozcieńczalne oferujemy w pełnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu odpowiednie zabezpieczenie powierzchni metalowych przed korozją może iść w parze z walorami estetycznymi wymalowania. Emalie akrylowe oferujemy w sprzedaży internetowej oraz w sklepie stacjonarnym. Do sklepu stacjonarnego Pigmentologia zapraszamy klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy. W stałym asortymencie obok profesjonalnych emalii do metalu posiadamy narzędzia i akcesoria do emaliowania, a także produkty uzupełniające.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów