Listwy przypodłogowe

Aktywne filtry

Listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe pełnią funkcję dekoracyjną i wykończeniową. To integralny element podłogi, bez którego żaden system podłogowy nie jest kompletny. Listwy przypodłogowe Creativa oferują wysoką estetykę w połączeniu z licznymi walorami użytkowymi, dzięki czemu z powodzeniem wpisują się w oczekiwania kierowane względem przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych. 

W szerokim asortymencie marki dostępne są listwy przypodłogowe wykonane z różnych materiałów:

  • listwy przypodłogowe aluminiowe, 
  • listwy przypodłogowe poliuretanowe, 
  • listwy przypodłogowe elastyczne. 

Każdy z oferowanych materiałów odznacza się nieco innymi parametrami użytkowymi, co pozwala na bezkompromisowy dobór listew wykończeniowych do każdego wnętrza – także pomieszczenia, w którym ze względu na nierówności ścian niemożliwy jest montaż tradycyjnych systemów wykończeniowych. 

Listwy przypodłogowe poliuretanowe

Sztandarowym produktem w ofercie marki Creativa są listwy przypodłogowe poliuretanowe. Za ich wyborem przemawia szereg doskonałych właściwości:

  • listwy poliuretanowe mogą być malowane na dowolny kolor, 
  • po zamocowaniu listwy przypodłogowe mogą być malowane razem ze ścianą (nie wymagają demontażu), 
  • są łatwe w obróbce mechanicznej (cięciu, docinaniu), 
  • łączenia listew są praktycznie niewidoczne gołym okiem, 
  • materiał odznacza się wysoką odpornością na wilgoć. 

Listwy przypodłogowe poliuretanowe są dostępne w ramach szerokiej gamy wzorów i rozmiarów (różnią się wysokością), co pozwala na dobór cokolika adekwatnie do stylu aranżacji wnętrza oraz oczekiwań funkcjonalnych. W ramach oferty listew poliuretanowych dostępne są listwy zdobione i gładkie. Alternatywą dla nowoczesnych wnętrz i przestrzeni użytkowych mogą być również zupełnie gładkie listwy przypodłogowe Creativa wykonane z aluminium. 

Listwy przypodłogowe Creativa  

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów – inwestorów prywatnych i biznesowych – staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości rozwiązania z zakresu wykończenia wnętrz. Stale rozszerzamy nasz asortyment listew przypodłogowych Creativa, dzięki czemu możemy zapewniać zarówno ponadczasowe modele, jak i propozycje inspirowane aktualnymi trendami. 

Z ofertą listew Creativa możecie się Państwo zapoznać w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zamówienia na listwy realizujemy również za pośrednictwem sklepu internetowego. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami usług transportowych, co przekłada się na sprawną i bezpieczną realizację zamówień.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów