Listwy oświetleniowe

Aktywne filtry

Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe to system dekoracyjno-wykończeniowy, dzięki któremu w sposób elegancki możemy podświetlić sufit uzyskując unikalny klimat w pomieszczeniu. Podstawową zaletą wysokiej jakości listew oświetleniowych jest ich dyskrecja – listwy do złudzenia przypominają tradycyjne listwy gzymsowe, a ukryte w nich oświetlenie „ujawnia” się dopiero po włączeniu. 

Ze względu na wysoką estetykę oraz szerokie możliwości montażu listew w pomieszczeniach różnego typu nowoczesne listwy oświetleniowe znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Obok waloru dekoracji światłem, oferują również eleganckie wykończenie pod sufitem, które dodaje pomieszczeniu klasy i luksusowego charakteru. 

Listwy oświetleniowe Creativa

Starając się dostarczać Klientom – inwestorom prywatnym i biznesowym – wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania w asortymencie posiadamy listwy oświetleniowe Creativa. Creativa by Cezar to eleganckie, precyzyjnie wykonane listwy oświetleniowe o wysokich walorach użytkowych. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji materiałów nowej generacji listwy Creativa są:

  • lekkie i wytrzymałe, 
  • odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników środowiskowych, 
  • łatwe w montażu. 

Ich dodatkową zaletą jest możliwość pomalowania listwy na dowolny kolor – kolor ściany, kolor z nim harmonizujący lub kontrastujący. Dzięki temu listwy stwarzają dodatkową przestrzeń do tworzenia oryginalnych efektów wizualnych. Szerokie możliwości aranżacji oświetlenia podsufitowego i dyskretnego komponowania taśm LED w pomieszczeniach klasycznych, minimalistycznych, jak i glamour sprawiają, że listwy oświetleniowe Creativa są jednymi z systemów tego typu najchętniej wybieranych przez architektów wnętrz. 

Listwy oświetleniowe w asortymencie Pigmentologii 

Pigmentologia to sklep specjalizujący się w dostarczaniu farb różnego typu i systemów wykończeniowych. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują listwy dekoracyjne – przypodłogowe, gzymsowe i oświetleniowe. Dostarczając Klientom listwy oświetleniowe Creativa by Cezar mamy pewność, iż otrzymujecie Państwo to, co najlepsze – precyzyjnie wykonane listwy poliuretanowe o doskonałych właściwościach, których estetyka i łatwość renowacji zapewniają oryginalny efekt wizualny na długi czas użytkowania. 

Inwestorów poszukujących listew oświetleniowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy zarówno listwy gładkie, jak i listwy ozdobne. Dostarczamy systemy dostosowane do estetyki wnętrz w każdym stylu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji online oraz stacjonarnie w naszym sklepie, w Warszawie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów