Farby gruntujące

Aktywne filtry

Farby gruntujące do ścian to kategoria produktów uzupełniających, których zadaniem jest odpowiednie przygotowanie powierzchni pod malowanie. Farby gruntujące o właściwościach farb podkładowych mają wiele zalet:

  • - zmniejszają i wyrównują chłonność powierzchni, a co za tym idzie zwiększają wydajność farb nawierzchniowych,
  • - są uniwersalne w działaniu, można je stosować pod farby dyspersyjne, lateksowe i akrylowe,
  • - ujednolicają zagruntowaną powierzchnię, zmniejszając ryzyko przebić uprzedniej powłoki malarskiej,
  • - przeciwdziałają występowaniu miejscowych obszarów koncentracji pigmentu będących konsekwencją nierównomiernej chłonności podłoża.

O skuteczności farb gruntujących do ścian decyduje ich skład oraz przeznaczenie. Ich jakość potwierdzają pozytywne referencje użytkowników, którzy sięgają po swoje ulubione farby gruntujące podczas każdej pracy malarskiej.

Farba gruntująca do ścian – jak wybrać?

Rynek produktów do gruntowania ścian jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Kompletując nasz asortyment zawsze zwracamy uwagę na jakość oferowanych produktów, także farb gruntujących. Precyzyjnie wyselekcjonowane farby gruntujące do ścian i posadzek to gwarancja uzyskania pożądanego efektu wizualnego, przy jednoczesnej łatwości nakładania produktów nawierzchniowych. W stałej sprzedaży posiadamy farby gruntujące znanych i cenionych producentów farb i lakierów. Są to wyroby o potwierdzonej skuteczności oraz uniwersalnym działaniu. Nasze farby gruntujące można aplikować pod wszystkie dostępne na rynku systemy nawierzchniowe – do farby dyspersyjnych, po akrylowe i wiele innych.

Farby podkładowe do ścian w Pigmentologii

W zależności do malowanej powierzchni oraz naszych indywidualnych preferencji farby podkładowe do ścian możemy wybrać w kolorze białym lub dowolnym innym z wzornika producenta. Kolorowa farba gruntująca zwiększa nasycenie koloru produktu nawierzchniowego, podkreślając jego głębię.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem farb gruntujących do ścian i posadzek. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu Państwo wyrób odpowiadający Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów