Taśmy montażowe

Aktywne filtry

Oferujemy szeroki wybór taśm montażowych do zastosowania w systemach suchej zabudowy. W swoim asortymencie posiadamy taśmy narożnikowe do zabezpieczania narożników o różnym kącie oraz taśmy do spoinowania płyt kartonowo-gipsowych. 

Dobór odpowiedniej taśmy montażowej uzależniony jest od zastosowanych przy konstrukcji płyt. W pomieszczeniach o podwyższonej ognioodporności powinny być stosowane taśmy przeciwpożarowa pokryta włóknem szklanym. 

Z kolei taśmy akustyczne posiada właściwości wytłumiające i amortyzujące. Doskonale pochłaniają także drgania. Taśma ta jest montowana na profile oraz w miejscu styku z elementami masywnymi budynku. 

W naszym sklepie znajdą Państwo również taśmy montażowe do systemów suchej zabudowy do stosowania w pomieszczeniach narażonych na działanie promieni rentgenowskich. Taśmy takie pokryte są ołowiem dzięki czemu ograniczają przenikanie szkodliwego dla zdrowia promieniowania przez ściany działowe do innych pomieszczeń. Taśmy ołowiane stosuje się wraz z płytami ołowianymi RTG.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów