Farby do drewna

Liczba produktów: 12
Liczba produktów: 12

Aktywne filtry

Emalie i farby do malowania drewna

Emalia do malowania drewna to produkt przeznaczony do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni drewnianych, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Wśród emalii przeznaczonych do ochronnego malowania drewna wyróżniamy przede wszystkim emalie alkidowe oraz emalie akryloweEmalie alkidowe do drewna to farby szybkoschnące, które ze względu na ich właściwości stosuje się przede wszystkim do malowania poręczy, ogrodzeń oraz innych elementów zewnętrznych. Emalie akrylowe także charakteryzują się krótkim czasem schnięcia, dodatkowo wyróżnia je łatwość aplikacji oraz odporność powłoki malarskiej na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Emalia do malowania drewna – jak wybrać?

Sięgając po emalię do drewna powinniśmy się upewnić, czy wybrany przez nas produkt jest adekwatny do naszych potrzeb. Nie wszystkie emalie do drewna są bowiem przeznaczone do aplikacji na zewnątrz. Producenci farb dekoracyjnych do drewna oferują szeroką gamę produktów tzw. emalii wodnych przeznaczonych wyłącznie do celów dekoracyjnych. Jeśli więc zależy nam na ochronnymi oraz dekoracyjnym wymalowaniu elementów zewnętrznych powinniśmy wybrać emalie do drewna alkidową lub akrylową. Oba typy farb do malowania drewna charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz szerokim wyborem dostępnych kolorów.

Emalie do malowania drewna w Sklepie Pigmentologia

Jako profesjonalny dostawca farb i lakierów oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych do ochronnego i dekoracyjnego malowania drewna – głównie emalie alkidowe i akrylowe. W asortymencie posiadamy wyroby znanych i cenionych producentów w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Klientów z Warszawy i okolicy zachęcamy również do odwiedzić w sklepie stacjonarnym Pigmentologia, gdzie obok szerokiego wyboru produktów do wymalowani oferujemy także wysokiej jakości narzędzia i akcesoria malarskie niezbędne podczas emaliowania drewna.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów