Pielęgnacja drewna

Aktywne filtry

Środki do pielęgnacji i konserwacji drewna

Farby do drewna to bardzo szeroka i zróżnicowana kategoria produktowa oferująca zarówno produkty przeznaczone do dekoracyjnego, jak i ochronnego malowania i impregnowania powierzchni drewnianych oraz do pielęgnacji i konserwacji drewna. Rynek farb do drewna daje nam bardzo szeroki wybór specyfików do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, które różnią się od siebie składem, sposobem aplikacji, jak również uzyskiwanym efektem końcowym. Wybierając preparaty do pielęgnacji drewna warto zapoznać się z rozwiązaniami oferowanymi przez poszczególnych producentów i wybrać to, które najlepiej będzie odpowiadało naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Jak wybrać dobrą farbę do drewna?

O wyborze farby do drewna powinien decydować przede wszystkim charakter malowanej powierzchni. Drewniana podłoga będzie wymagała innego zabezpieczenia niż meble ogrodowe. W inny sposób będziemy również chcieli zabezpieczyć elementy konstrukcyjne budynku zewnętrzne, a w inny te użytkowane pod dachem.

Preparaty do pielęgnacji drewna w ofercie Pigmentologia

Nasza oferta farb do drewna i środków do pielęgnacji i konserwacji drewna jest bardzo szeroka. W stałym asortymencie posiadamy dziesiątki produktów – impregnatów, lakierów, olejówlakierobejc oraz wosków. Zdecydowana większość oferowanych produktów dostępna jest w pełnej gamie kolorystycznej, co pozwala na dużą swobodę pod względem aranżacji, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej ochrony powierzchni przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

Od lat z sukcesami zaopatrujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa w rozwiązania najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy farby oraz impregnaty do podłóg, rozwiązania przeznaczone do ochronnego i dekoracyjnego malowania konstrukcji, a także farby i emalie do malowania mebli ogrodowych i innych elementów drewnianych użytkowanych na zewnątrz.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem na farby do drewna. Każda oferowana przez nas farba do drewna to produkt skrupulatnie wyselekcjonowany, którego doskonałe właściwości idą w parze z konkurencyjną ceną. Sprzedaż środków i preparatów do drewna prowadzimy w ramach sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego. Obydwa sklepy obok specjalistycznych farb oferują także produkty uzupełniające, narzędzia i akcesoria malarskie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów