Narzędzia do tynkowania

Przepraszamy za niedogodności.

W wybranej kategorii wkrótce pojawią się dla Państwa produkty

Parfait Liss to francuska marka, która specjalizuje się w produkowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości, unikalnych wałków do gładzi i szpachelek do wygładzania ścian. Cechą charakterystyczną produktów Parfait Liss są zaokrąglone rogi wykonane technologią Bi-Flex, które zapobiegają rysowaniu gładzonej powierzchni oraz wygodnie ukształtowane uchwyty, doskonale dopasowujące się do dłoni. Dodatkowym atutem szpachli Parfait Liss jest możliwość wyposażenia w specjalny teleskop, który ułatwia dostęp do wyższych części ścian i sufitów, bez konieczności wspinania się po drabinie. Wszelkie wymienione walory użytkowe szpachli Parfait Liss sprawiają, że znajdują one wszechstronne zastosowanie i cieszą się niemałym zainteresowaniem, nawet wśród tych, którzy nie mają doświadczenia w operowaniu narzędziami malarskimi. 

Studio Farb Pigmentologia we współpracy z L'outil Parfait Liss

W trosce o pełną satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, w asortymencie naszego Studia Farb znaleźć można jedynie starannie wyselekcjonowane produkty, dobierane na podstawie opinii o danych markach. Dlatego też, do dyspozycji zainteresowanych oddajemy najwyższej jakości akcesoria i zestawy przeznaczone do prac szpachlarskich od znanego i cenionego w branży producenta, jakim jest L'outil Parfait Liss.

Jeżeli szukają Państwo wysokogatunkowych akcesoriów niezbędnych do wykańczania powierzchni malarskich pod powłoki malarskie, doskonałym wyborem będą narzędzia firmy L'outil Parfait Liss. Wszystkich zainteresowanych Klientów serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą produktów marki Parfait Liss. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów