Taśmy malarskie

Aktywne filtry

Taśmy malarskie

Taśmy malarskie stanowią nieodłączny atrybut dobrego malarza. Służą do zabezpieczania detali przed zachlapaniem farbą, odcinania kolorów, a w zastosowaniach profesjonalnych także do tworzenia oryginalnych aranżacji kolorystycznych na ścianach. Sięgając po taśmy malarskie warto wybierać produkty rekomendowane – wówczas mamy pewność, że:

  • farba nie będzie podciekała pod taśmę rujnując efekt odcięcia kolorów, 
  • taśma nie odejdzie ze ściany wraz z kawałkami farby, 
  • taśma nie pozostawi na zabezpieczanych elementach (np. ościeżnicach) trudnych do usunięcia plam z kleju. 

Taśma malarska do odcinania kolorów

Taśma malarska do odcinania kolorów to jedno z akcesoriów malarskich, którego wyboru nie powinniśmy pozostawiać przypadkowi. Producenci taśm malarskich dostarczają taśmy:

  • o różnych szerokościach,
  • do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, 
  • do pracy na określonych powierzchniach. 

Zamawiając taśmę malarską do docinania kolorów należy się sugerować wskazaniami producenta co do zastosowania produktu, w szczególności jeśli sięgamy po taśmy do zastosowań zewnętrznych/wewnętrznych. Są to produkty dedykowane do pracy z zupełnie innymi farbami, w związku z czym ich nieprawidłowy dobór może skutkować podciekaniem farby lub jej odchodzeniem wraz z taśmą od malowanej powierzchni. 

Klientów poszukujących wysokiej jakości taśm malarskich zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem sklepu Pigmentologia. Nasi Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nas akcesoria malarskie odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających profesjonalistów. 

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów