Masy szpachlowe

Aktywne filtry

Masy szpachlowe są produktem niezastąpionym podczas każdego remontu. Ich zastosowanie bywa konieczne, by odpowiednio przygotować odnawiane podłoża do dalszych prac wykończeniowych i wręcz nieodzowne przy wykonywaniu suchej zabudowy. Zastosowanie poszczególnych mas szpachlowych jest uzależnione od właściwości konkretnego produktu, przede wszystkim jego wytrzymałości. Najczęściej jednak masy szpachlowe stosuje się jako masy naprawcze, które mają za zadanie wyrównanie ścian, wypełnienie ubytków, pęknięć, rys, a nawet otworów po gwoździach oraz innych systemach montażowych.

Charakterystyka mas szpachlowych

Masy szpachlowe dostępne są w dwóch wariantach – jako masy gotowe oraz sypkie. Masy gotowe są bardzo wygodne, gdyż można je aplikować bezpośrednio z opakowania. Masy sypkie wymagają przygotowania, ale są relatywnie tańsze, dlatego inwestorzy korzystają z nich podczas większych prac.Planując remont warto pamiętać o tym, że masy szpachlowe i gładź szpachlowa to dwa różne produkty o dwojakim zastosowaniu. Podczas gdy gładź szpachlowa – jak sama nazwa wskazuje – służy do gładzenia powierzchni, masy szpachlowe umożliwiają naprawę znacznie większych zarysowań i niedoskonałości. Jednorazowe mogą być nakładane w warstwach o grubości nawet 7 milimetrów.Masy szpachlowe Warszawa

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów sklep Pigmentologia oferuje masy szpachlowe sprawdzonych producentów. W asortymencie posiadamy zarówno masy gotowe, jak i sypkie masy szpachlowe. Obok mas szpachlowych naszym Klientom oferujemy akcesoria dedykowane do ich aplikacji oraz materiały ochronne i dekoracyjne.Klientów z terenu miasta Warszawa zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie wybrane masy szpachlowe możecie Państwo nabyć od ręki. Wszystkich do zapoznania się asortymentem sklepu internetowego. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru produktu do konkretnych zastosowań służymy radą i pomocą.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów