Wodorozcieńczalne

Liczba produktów: 8
Liczba produktów: 8

Aktywne filtry

Farby akrylowe do drewna

Emalie akrylowe do drewna to szeroka i zróżnicowana kategoria produktowa, w ramach której oferujemy produkty do ochronnego i dekoracyjnego malowania drewna wewnątrz i na zewnątrz. Ze względu na swoją specyfikę emalia akrylowa do drewna charakteryzuje się łatwością aplikacji oraz krótkim okresem schnięcia, dzięki czemu może być z sukcesami aplikowana na wszystkich drewnianych powierzchniach użytkowych – do poręczy, przez meble ogrodowe, aż po elementy konstrukcyjne budynków.

W zależności od przeznaczenia oraz efektu wizualnego, jaki chcemy uniknąć emalia akrylowa do drewna może być wykorzystywana jako podkład lub farba nawierzchniowa. W profesjonalnym zastosowaniu najczęściej wykorzystywana jest jednak jako podkład, który zwiększa wydajność farb nawierzchniowych, ujednolica zagruntowaną powierzchnię i zmniejsza chłonność podłoża.

Kiedy emalia akrylowa będzie najlepszym wyborem?

Zdecydowana większość farb nawierzchniowych to produkty przeznaczone przede wszystkim do zastosowań dekoracyjnych. Jeśli zależy nam na zabezpieczeniu powierzchni przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, a także uszkodzeniami mechanicznymi warto zastosować dobrą farbę podkładową, co w przypadku powierzchni drewnianych oznacza wybór jednej z dostępnych na rynku emalii akrylowych.

Emalie akrylowe do drewna są farbami szybkoschnącymi o doskonałych właściwościach użytkowych, dzięki czemu wykonywane nimi wymalowania są niezwykle estetyczne i trwałe, a zabezpieczona powierzchnia pozostaje odporna na czynniki zewnętrzne przez długi czas użytkowania.

Jakie emalie akrylowe do drewna oferujemy?

Asortyment Sklepu Pigmentologia to przede wszystkim sprawdzone marki i precyzyjnie wyselekcjonowane produkty. W sprzedaży posiadamy emalie akrylowe do drewna czołowych producentów. Ich wybór to gwarancja wysokiej estetyki wymalowani oraz ich trwałości. Emalie akrylowe oferujemy w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu nie musisz już wybierać pomiędzy ochroną powierzchni a jej walorami estetycznymi.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego, a klientów z Warszawy i okolicy dodatkowo zapraszamy do sklepu stacjonarnego, w którym obok emalii oferujemy profesjonalne narzędzia i akcesoria malarskie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów