Agregaty malarskie

AGREGATY MALARSKIE

Planujesz malowanie ścian w swoim domu lub mieszkaniu? A może poszukujesz urządzenia dla swojej firmy, które ułatwi wykonywanie prac remontowych? Zarówno do użytku domowego, jak i przy profesjonalnych pracach budowlanych i remontowych, świetnie sprawdzą się agregaty do malowania. Te wydajne urządzenia w krótkim czasie pozwolą na pokrycie powierzchni ścian i sufitów farbą, tym samym skracając czas pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferty naszego sklepu - w asortymencie Pigmentologi znajdą Państwo wysokiej jakości agregaty malarskie oraz akcesoria do malowania natryskowego takie jak: pistolety, dysze, filtry, przedłużki, węże, osłony czy płyny. Agregaty malarskie pozwalają na szybkie i równomierne rozprowadzenie farby zarówno na większych, jak i nieregularnych powierzchniach. Agregat malarski uzbrojony w odpowiedni osprzęt, pozawala na precyzyjne malowanie nawierzchni, szczególnie tam, gdzie wymagane jest osiągnięcie odpowiedniej grubości farby. Zdecydowanie szybciej i łatwiej się go używa i daje lepszy efekt niż tradycyjny pędzel.

W swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości agregaty malarskie marki Titan oraz wszelki osprzęt od producentów Wagner, Graco, Speeflo, który możemy zastosować do personalizacji atomizacji strumienia farby.

Czytaj Więcej
Liczba produktów: 139
Liczba produktów: 139

Aktywne filtry

NAJLEPSZY SPRZĘT DO NATRYSKOWEGO MALOWANIA ŚCIAN

Agregaty malarskie dzięki odpowiedniej konstrukcji tłoka, są w stanie nanieść równomierną powłokę na ściany i elementy konstrukcyjne. Maksymalna wydajność narzędzia w dużej mierze zależy od jego pompy. Agregaty znajdujące się w naszym sklepie nadają się przede wszystkim do malowania ścian i sufitów w domach, mieszkaniach, na halach produkcyjnych i w wielu miejscach, gdzie wymagana jest wydajność niemal na szeroką skalę, w tym w przemyśle metalowym. Bez problemu dostaną się do trudno dostępnych miejsc i pokryją ich powierzchnię.

Do niedawna agregaty malarskie do malowania natryskowego wykorzystywane były przede wszystkim w lakiernictwie. Była to bardzo wydajny sposób malowania samochodów. Jednak od pewnego czasu agregaty malarskie zyskują na popularności również w innych miejscach. Agregat do malowania możesz wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Za pomocą tego urządzenia pomalujesz ściany w pokojach w domu, także w niewielkich pomieszczeniach, ale i pokryjesz powierzchnię elewacji, dzięki czemu malowanie domu przebiegnie o wiele szybciej.

Dzięki sprężaniu farby pod wysokim ciśnieniem agregat do malowania natryskowego pozwala na łatwiejsze i szybkie nakładanie farby bez konieczności użycia siły i większego wysiłku fizycznego. Agregaty malarskie cenione są za intuicyjność w obsłudze, mobilność, wydajność, komfort pracy. Dużą zaletą jest także oszczędność energii, pojemność zbiornika, jak i skrócony czas wykonywania prac. Agregaty do malowania natryskowego wyróżniają się równocześnie tym, że mamy szeroki wybór dysz. W zależności od tego, do jakiego rodzaju powierzchni będzie nam potrzebny agregat malarski, dobrać można odpowiedni rozmiar dyszy. Mimo tego, że jest to nadal niewielki otwór o średnicy w milimetrach, wielkość dyszy przeznaczonej do malowania natryskowego drewna lakierami rozpuszczalnikowymi lub olejnymi, będzie się różniła od rozmiaru dyszy do malowania zabezpieczeń dachów czy najcięższych materiałów.

WYNAJĘCIE AGREGATU DO MALOWANIA NATRYSKOWEGO ŚCIAN

Chcesz zająć się malowaniem ścian w domu i chcesz, aby prace przebiegły szybko i wygodnie, ale nie masz zamiaru wydawać pieniędzy na zakup agregatu malarskiego, który jest Ci potrzebny na krótki okres? Sprawdź naszą ofertę wynajmu tych urządzeń!

Dla wszystkich osób, które potrzebują agregatu do jednorazowego malowania (np. wykończenie pojedynczego domu/mieszkania) oferujemy wynajem agregatów malarskich. Jest to doskonała okazja w przypadku gdy nie chcemy kupować specjalistycznego urządzenia do wykonania jednorazowej pracy. Agregat malarski to spory wydatek zakupowy, dlatego też, jeśli potrzebujemy go tylko do jednostkowego wykonania prac remontowych, jego zakup jest nieopłacalny.

Wynajmij agregat do malowania różnego rodzaju powierzchni spośród dostępnych na naszej stronie modeli i nie martw się o sprzęt i jego akcesoria. Oferujemy pomoc w wyborze agregatów malarskich oraz szybki transport. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące agregatów malarskich, m.in. części zamiennych czy akcesoriów.

AGREGAT MALARSKI - ZASADZA DZIAŁANIA

Agregaty malarskie to urządzenia przeznaczone do malowania różnych powierzchni. Dzięki swojej funkcjonalności są wykorzystywane w branży budowlanej. Agregat malarski wyposażony jest w silnik elektryczny, dzięki któremu farba z pojemnika podawana jest na przewód, który zamyka pistolet malarski. Agregaty malarskie są w stanie podawać gęstszą farbę bez wykorzystania powietrza do atomizacji cząsteczek farby. Rozmiar dyszy służy nam do regulacji strumienia i częściowo wpływa na wydajność urządzenia.

Agregaty malarskie można podzielić na dwa typy - agregaty membranowe oraz agregaty tłokowe.

Membranowe agregaty malarskie charakteryzują się prostą budową oraz łatwością w obsłudze, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z takim sprzętem nawet początkujący. Nie posiadają skomplikowanej elektroniki, dlatego też są tańsze niż agregaty tłokowe. Ze względu na swoją mobilność oraz precyzję nakładania farb cieszą się dużą popularnością. Ten rodzaj sprzętu zużywa jednak więcej prądu - w przeciwieństwie do agregatu tłokowego, którego zaletą jest oszczędność energii.

Ten typ agregatu malarskiego, ze względu na odpowiednią konstrukcję tłoka jest w stanie podawać gęstszą farbę. Dlatego też wykorzystywane są również do szpachlowania. Do zalet agregatów tłokowych można zaliczyć wszechstronność, wymienioną wyżej oszczędność energii oraz wysoką wydajność. Produkty tego typu, w zależności od modelu mogą być zasilane przez taki rodzaj silnika jak: silnik spalinowy, elektryczny czy też sprężarki pneumatyczne.

AGREGATY MALARSKIE W PIGMENTOLOGIA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Znajdziesz u nas takie typy agregatorów jak: do natryskowego malowania ścian, do malowania elewacji, do szpachlowania, do malowania drewna, do malowania dachów, do farb antykorozyjnych, do mas bitubicznych czy malarki drogowe.

W swoim asortymencie posiadamy również części zamienne, które zużywają się w trakcie eksploatacji urządzenia, jak i szeroki wybór akcesoriów, wśród których znajdziesz odpowiedni rozmiar dyszy, pistolet malarski, narzędzia oraz szereg środków chemicznych. Jeśli nie jesteś pewien, jaki agregat malarski wybrać oraz które urządzenia najlepiej sprawdzi się do pracy w określonych warunkach, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów