Agregaty malarskie

Agregaty malarskie

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferty naszego sklepu na agregaty malarskie oraz akcesoria do malowania natryskowego. Pozwala ono na szybie i równomierne rozprowadzenie farby zarówno na większych, jak i nieregularnych powierzchniach. Agregat malarski uzbrojony w odpowiedni osprzęt, pozawala na precyzyjne malowanie nawierzchni, szczególnie tam, gdzie wymagane jest osiągnięcie odpowiedniej grubości farby.

W swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości agregaty marki Titan, oraz wszelki osprzęt, ktróy możemy zastosować do personalizacji atomizacji strumienia farby.

Czytaj Więcej
Liczba produktów: 146
Liczba produktów: 146

Aktywne filtry

Najlepszy sprzęt do natryskowego malowania ścian

Agregaty malarskie dzięki odpowiedniej konstrukcji tłoka, są w stanie nanieść równomierną powłokę na ściany i elementy konstrukcyjne. Wydajność narzędzia w dużej mierze zależy od jego pompy. Agregaty znajdujące się w naszym sklepie nadają się przede wszystkim do malowania ścian i sufitów w domach, mieszkaniach, na halach produkcyjnych i w wielu miejscach, gdzie wymagana jest wydajność niemal na skalę przemysłową.

Wynajęcie agregatu do malowania ścian

Dla wszystkich osób, które potrzebują agregatu do jednorazowego malowania (np. wykończenie pojedynczego domu/mieszkania) oferujemy wynajem agregatów malarskich. Jest to doskonała okazja w przypadku gdy nie chcemy kupować specjalistycznego urządzenia do wykonania jednorazowej pracy.

Agregat malarski - zasadza działania

Agregaty malarskie to urządzenia wykorzystywane w branży budowlanej. Wyposażone jest w silnik elektryczny, dzięki któremu farba z pojemnika podawana jest na przewód, który zamyka pistolet malarski. Agregaty malarskie są w stanie podawać gęstszą farbę bez wykorzystania powietrza do atomizacji cząsteczek farby. Rozmiar dyszy służy nam do regulacji strumienia i częściowo wpływa na wydajność urządzenia.

Agregaty malarskie w Pigmentologia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. W swoim asortymencie posiadamy również części zamienne, które zużywają się w trakcie eksploatacji urządzenia. Jeśli nie jesteś pewien, jaki agregat malarski wybrać oraz które urządzenia najlepiej sprawdzi się do pracy w określonych warunkach, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów