Akcesoria

Filtruj według

Marka

Waga

  • 0kg - 0,2kg

Cena

  • 32,00 zł - 175,00 zł

Pojemność

Liczba produktów: 3
Liczba produktów: 3

Aktywne filtry

Akcesoria Malarskie

Realizacja projektów budowlanych i remontów wymaga użycia narzędzi malarskich. Służą one głównie do rozprowadzania podkładu, farby lub innych powłok na ścianach. Narzędzia te można podzielić na te odpowiednie do użytku wewnętrznego i zewnętrznego na podstawie ich wytrzymałość, odporność na promieniowanie UV, rozmiar i materiał. Ważne jest, aby sparować narzędzia malarskie do składu produktów dla estetycznego wyniku i łatwiejszej pracy. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do przeprowadzenia prac malarskich: taśmy malarskie, folie malarskie i drabiny.

Taśmy malarskie i nie tylko

Masz dosyć sprzątania po wykonaniu prac malarskich? Musisz ścierać farbę z powierzchni każdego mebla, tylko dlatego, że folia zabezpieczająca się przerwała? W naszym asortymencie znajdziesz znacznie trwalsze akcesoria malarskie, które pozwolą Ci skupić się na remoncie bez zbędnych zmartwień.

Przy pomocy folii w łatwy sposób zabezpieczysz powierzchnię przed zachlapaniami pędzlem lub wałkiem, a taśma malarska pozwoli Ci to wszystko zespolić w łatwy sposób. Taśmy malarskie możemy też zastosować samodzielnie do zabezpieczania mniejszych obiektów (np. kontakty, kratki wentylacyjne).

Akcesoria malarskie w Pigmentologia

Dzięki naszym akcesoriom do malowania cały proces remontów przebiegnie bez zbędnych stresów. Szczególnie polecamy takie produkty jak pędzle, wałki i inne sprzęty do ochrony otoczenia przed niechcianymi zachlapaniami farby. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym, Pigmentologia.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów