Gotowe masy szpachlowe

Aktywne filtry

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom profesjonalistów oraz wymagających amatorów nasz sklep z artykułami do dekoracji ścian i innych powierzchni oferuje wyroby gotowe do bezpośredniej aplikacji. Ich zaletą jest konsystencja, która umożliwia rozpoczęcie aplikacji bezpośrednio z opakowania, bez konieczności rozcieńczania produktu lub łączenia charakterystycznego dla produktów dwu- i więcej składnikowych.

W kategorii wyrobów gotowych znajdziecie Państwo m.in. gotową masę szpachlową i gotową gładź szpachlową. Gotowa masa szpachlowa to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do przygotowania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków przed nałożeniem farb nawierzchniowych. W asortymencie nasz sklep posiada m.in. gotową masę szpachlową marki FOX. Fox Dekorator to znany i ceniony producent systemów do dekoracji ścian i sufitów w pomieszczeniach. Propozycje tej marki charakteryzuje funkcjonalność oraz bardzo wysoka jakość.

Posobnie do gotowej masy szpachlowej działa gotowa gładź szpachlowa. Produkt przeznaczony jest do gruntowania powierzchni przed malowaniem. Jego zadaniem jest niwelowanie niedoskonałości powierzchni i redukcja jej chłonności, dzięki czemu uzyskana powierzchnia malarska jest jednolita i trwała.

Produkty gotowe oferujemy zarówno w sprzedaży internetowej, jak i w naszym sklepie stacjonarnym. Klientów zainteresowanych szeroką gamą systemów dekoracyjnych oraz akcesoriów malarskich zachęcamy do odwiedzenia sklepu Pigmentologia – największego centrum farb i akcesoriów na terenie miasta Warszawa. W sklepie stacjonarnym posiadamy również gotowe masy szpachlowe i gładzie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów