Listwy dekoracyjne

Liczba produktów: 106
Liczba produktów: 106

Aktywne filtry

Listwy dekoracyjne do wnętrz

Listwy dekoracyjne pełnią w pomieszczeniu funkcję ozdobną, jednocześnie stanowiąc element wykończeniowy, którego obecność przekłada się na wyższy komfort korzystania z przestrzeni na długie lata. Znajdują zastosowanie na sufitach czy też ścianach oraz w pomieszczeniach gdzie występuje wilgoć (łazienka). Listwa dekoracyjna to wyjątkowy element dekoracyjny, który może nadać wnętrzu stylowego charakteru. Dotyczy to w szczególności sztukaterii przypodłogowej, która stanowi integralny element podłogi. Listwa ozdobna to doskonały również wariant, który występuje w różnych kształtach i wzorach, dzięki czemu można dopasować je do każdego stylu aranżacji wnętrz.

Wychodząc naprzeciw potrzebom  i oczekiwaniom Klientów – inwestorów prywatnych i biznesowych – oferujemy szeroki wybór listew dekoracyjnych. Na nasz asortyment składają się listwy przypodłogowe, listwy ścienne ozdobne i sztukateria sufitowa znanych i cenionych producentów dlatego też są chętnie wybierane przez Klientów. Ich wybór to gwarancja wysokiej estetyki, a zarazem trwałości systemu wykończeń, który pod względem kolorystyki możemy dostosować do każdego projektu aranżacji wnętrza. Listwy dekoracyjne można w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym w Warszawie - ul. Modlińska 205. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty.

Sztokateria Creativa

Sztukateria Creativa to szeroki wybór listew przypodłogowych i przysufitowych wykonanych z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów – dostępne są zarówno listwy z polistyrenu, jak i rozwiązania wykonane z materiałów elastycznych. Wszystkie systemy Creativa możemy malować na dowolny kolor, dzięki czemu listwa przypodłogowa, przysufitowa, czy listwa ścienna może być wykończona w kolorze ściany/sufitu lub odznaczać się wykończeniem w kolorze korespondującym/kontrastującym. To daje nam praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni.

Creativa oferuje nam listwy wykończeniowe przypodłogowe, listwy ścienne dekoracyjne oraz listwy sufitowe. W zależności od wizji i pomysłu na wykończenie wnętrza możemy sięgnąć po listwy utrzymane w minimalistycznym stylu lub rozwiązania bardziej dekoracyjne. Dzięki temu sztukateria Creativa doskonale komponuje się ze wszystkimi stylami aranżacji wnętrz, jednocześnie odpowiadając na potrzeby i oczekiwania kierowane względem przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. 

Wśród licznych zalet oferowanych listew dekoracyjnych na uwagę zasługuje:

  • możliwość malowania na dowolny kolor, 
  • możliwość malowania listew ze ścianą, 
  • łatwość obróbki mechanicznej, 
  • niewidoczne łączenia, 
  • odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. 

Listwy dekoracyjne i sztukateria sufitowa w Warszawie

Dostarczamy wysokiej jakości listwy wykończeniowe Creativa, dzięki którym urozmaicimy wnętrze dowolnych pomieszczeń. Z wybranymi modelami możecie Państwo zapoznać się w naszym sklepie stacjonarnym (Warszawa, ul. Modlińska 205). Zamówienia na listwy ozdobne i sztukaterię przyjmujemy również za pośrednictwem sklepu internetowego Pigmentologia. Zamówienia na listwy ozdobne czy też dekoracyjne i sztukaterię przysufitową realizujemy bezpośrednio z naszego magazynu, co zapewnia krótki czas oczekiwania.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów