Farby do metalu

Liczba produktów: 12
Liczba produktów: 12

Aktywne filtry

Emalie do metalu

Metalowe konstrukcje zewnętrzne wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, w przeciwnym razie wilgoć oraz zmiany temperatury mogą spowodować ich korozję i niszczenie. W przypadku niektórych elementów, takich jak meble ogrodowe wpłynie to przede wszystkim na obniżenie ich estetyki, a z czasem konieczność wymiany na nowe. W przypadku innych może zagrażać zdrowiu, a nawet życiu ich użytkowników. Dlatego szczególną troską powinniśmy otaczać metalowe poręcze, barierki oraz schody. Pomagają nam w tym wysokiej jakości emalie do metalu, przeznaczone do ochronnego i dekoracyjnego malowania elementów metalowych na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Farby do metalu na zewnątrz – jak wybrać?

W zdecydowanej większości profesjonalnych zastosowań emalia do metalu traktowana jest jako farba podkładowa, która zabezpiecza wymalowanie przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, jednocześnie zwiększając przyczepność farby nawierzchniowej. Obecnie, kiedy producenci emalii do metalu oferują nam produkty w szerokiej gamie kolorystycznej możemy je stosować jako farby podkładowe i nawierzchniowe, jednocześnie zabezpieczając malowaną powierzchnię i nie rezygnując z jej estetycznego wyglądu.

Emalia do metalu – sprawdź naszą ofertę online lub w sklepie stacjonarnym

Naszą zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości wyrobów malarskich do różnych zastosowań. Ważne miejsce w ofercie naszego sklepu zajmują farby ochronne do metalu. W sprzedaży posiadamy zarówno emalie do metalu alkidowe, jaki emalie do metalu akrylowe. Oferujemy wyłącznie farby znanych i cenionych producentów, co przekłada się na najwyższą jakość wyrobów oraz wysoki komfort ich użytkowania. Oferowane przez nas emalie do metalu to w głównej mierze produkty szybkoschnące i łatwe w aplikacji, dzięki czemu z ich nałożeniem z łatwością poradzi sobie każdy, nawet niedoświadczony malarz.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych produktów – emalii do metalu oraz produktów pomocniczych. Nasz sklep internetowy i stacjonarny oferuje również profesjonalne narzędzia i akcesoria przeznaczone do emaliowania metalowych powierzchni.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów