Tikkurila Taika Pearl Paint

Wodorozcieńczalna, akrylowa farba perłowa

Tikkurila Taika Pearl Paint

Wodorozcieńczalna, akrylowa farba perłowa

33,90 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 500 zł
  • Kup na raty
  • 14 dni na zwrot
  • Bezpieczne pakowanie

Tikkurila Taika Pearl Paint

Tikkurila Taika Pearl Paint to wodorozcieńczalna farba przeznaczona do dekoracyjnego barwienia zarówno podłoży nowych, jak i również uprzednio malowanych alkidowymi lub katalicznymi farbami lub na lakierowanych powierzchniach. Produkt nadaje malowanym powierzchniom perłowego wykończenia. W dostępnej karcie kolorów Tikkurila Taika Pearl Paint znaleźć można jasne, perłowe odcienie srebra oraz ciepłe odcienie złota, które w połączeniu z m.in. matowymi akcentami, zapewniają wysokie, oryginalne walory wizualne i niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Tikkurila Taika Pearl Paint przeznaczony jest do stosowania na powierzchniach znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Farba wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem. Tikkurila Taika Pearl Paint odpowiednia jest do malowania ścian, mebli oraz innych dowolnych powierzchni. Może być stosowana na materiałach, takich jak między innymi beton, drewno, płyty kartonowo-gipsowe, płyty pilśniowe, płyty wiórowe oraz metal.

Produkt osiąga ostateczną twardość i wytrzymałość w warunkach normalnych po około miesiącu. Do tego czasu należy obchodzić się z pomalowaną powierzchnią delikatnie. Tikkurila Taika Pearl Paint odporna jest na działanie środków czystości i łagodnych rozpuszczalników. Wszelkie plamy czy zabrudzenia powinny być jak najszybciej wytarte. W celu wyczyszczenia danej powierzchni najlepiej używać miękkiej szczoteczki, gąbki lub szmatki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie pojemności - 0,225 l i 0,9 l. Najważniejsze specyfikacje Tikkurila Taika Pearl Paint:

stopień połysku: półpołysk

wydajność: 6-8 m²/l

metoda aplikacji: pędzel, natrysk, wałek

czas schnięcia: 1 h (suchość dotykowa), 8 h pomiędzy kolejnymi warstwami