Listwy naścienne zdobione

Aktywne filtry

Listwy ścienne ozdobne

Listwy ścienne ozdobne to rodzaj sztukaterii, który tradycyjnie mocuje się na styku dwóch systemów wykończenia powierzchni – np. farby i tapety. Obecnie listwy ścienne ozdobne coraz częściej są wykorzystywane jako dekoracja sama w sobie i mocowane na ścianach na wzór eleganckich paneli ściennych. Ich dekoracyjny charakter sprawia, że listwy naścienne ozdobne znajdują zastosowanie w eleganckich wnętrzach mieszkalnych i luksusowych wnętrzach usługowych. Z ich zalet estetycznych korzystają także architekci odpowiedzialni za aranżację przestrzeni reprezentacyjnych – sali bankietowych, domów weselnych, hoteli bukietowych, sali teatralnych i operowych. 

Listwy naścienne zdobione

Z  myślą o luksusowych wnętrzach oraz przestrzeniach utrzymanych w stylu glamour oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości listew ściennych ozdobnych. Listwy naścienne zdobione są wykonane z lekkiego polietylenu, co przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości montażu – w pionie, poziomie. Listwy możemy również dociąć w taki sposób, aby stworzyć z nich eleganckie panele ścienne inspirowane stylem klasycystycznym. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wymalowania sztukaterii na dowolny kolor, co przekłada się na jeszcze szersze możliwości aranżacji przestrzeni.  

Listwy ścienne ozdobne od Cerativa by Cezar

Decydując się na zastosowanie w przestrzeni listew naściennych warto wybrać wyroby o potwierdzonej jakości. Takie są listwy ścienne ozdobne Creativa by Cezar. To niezwykle precyzyjnie wykonana sztukateria, do produkcji której marka wykorzystuje wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Dzięki temu oferowane listwy naścienne zdobione odznaczają się pięknymi detalami, perfekcyjnym wykonaniem oraz wyjątkową trwałością – nie zmieniają formy, ani kształtu nawet przy długotrwałym użytkowaniu w pomieszczeniach „mokrych”. 

Sztukateria Creativa by Cezar to:

  • listwy charakteryzujące się niezwykłą lekkością, 
  • trwałość i odporność na wpływ czynników szkodliwych, 
  • łatwy montaż, bez widocznych łączeń, 
  • możliwość wymalowania na dowolny kolor, a w przypadku odświeżania powierzchni możliwość malowania bezpośrednio na ścianie bez konieczności demontażu, 
  • szeroki wybór precyzyjnych wzorów oraz listew w różnych szerokościach.

Inwestorów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości sztukaterii ściennej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem listew ściennych ozdobnych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji online oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów