Listwy naścienne gładkie

Aktywne filtry

Listwy ścienne

Listwy ścienne to rodzaj sztukaterii tradycyjnie stosowanej w aranżacjach wnętrz, w ramach których na jednej ścianie zbiegają się dwa systemy wykończenia powierzchni – np. wymalowanie i tapeta. Współcześnie listwy ścienne są chętnie wykorzystywane także na ścianach, które w całości zostały pokryte farbami. Ich obecność na powierzchni ściany wprowadza do wnętrza element zaskoczenia. Na uwagę zasługuje również fakt, iż listwy mogą być montowane poziomo lub pionowo lub aranżowane w rozmaite kształty. Stworzone w ten sposób panele ścienne stanowią ciekawy element wystroju wnętrza, który doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych i usługowych. 

Listwy gładkie na ścianę do wnętrz nowoczesnych 

Z myślą o wnętrzach nowoczesnych oferujemy wysokiej jakości listwy gładkie na ścianę. Listwy gładkie na ścianę wykonane z wysokogatunkowego poliuretanu to sztukateria ścienna, którą możemy zaaranżować w dowolny sposób tworząc odcięcia poziome, pionowe, jak i starannie wyznaczone panele ścienne. Pozbawione dodatkowych elementów dekoracyjnych listwy gładkie na ścianę doskonale wpisują się we wnętrza postindustrialne, loftowe, a także te nawiązujące do modnego obecnie stylu glam. Ich dodatkową zaletą jest możliwość malowania sztukaterii na dowolny kolor, dzięki czemu listwy możemy „wtopić” w aranżację ściany tworząc iluzję dekoracyjnych paneli ściennych lub odciąć od tła zdecydowanym, kontrastującym kolorem. 

Sztukateria na ścianę Cerativa

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów – inwestorów prywatnych i biznesowych – dostarczamy Państwu wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania. Sztukateria ścienna Cerativa by Cezar to listwy ścienne wyróżniające się doskonałymi właściwościami – estetycznymi i użytkowymi.  Sztukateria na ścianę marki Creativa powstaje na bazie precyzyjne wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu listwy gładkie:

  • są niezwykle lekkie, a zarazem wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, 
  • można z łatwością docinać tworząc atrakcyjne kompozycje ścienne, 
  • są łatwe w montażu, co przekłada się na szybki, sprawny i tani montaż na każdym rodzaju ściany, 
  • mogą zostać wymalowane na dowolny kolor, a raz zamocowane na ścianie nie wymagają demontażu podczas odświeżania powłok malarskich, 
  • są odporna na szkodliwe oddziaływanie wilgoci, dzięki czemu mogą być stosowane także w pomieszczeniach „mokrych”.

Inwestorów poszukujących wysokiej jakości sztukaterii ściennej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na listy gładkie. W asortymencie posiadamy również listwy ścienne ozdobne. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji online oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów