Listwy gzymsowe zdobione

Aktywne filtry

Listwy gzymsowe zdobione

Listy gzymsowe zdobione to wyroby dekoracyjne dedykowane do montażu pod sufitem. Sztukateria ozdobna znajduje szerokie zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Swoją popularność listwy gzymsowe ozdobne zawdzięczają doskonałym właściwością – wyroby wysokiej jakości są łatwe w obróbce i aplikacji, a zarazem trwałe i odporne na oddziaływanie czynników szkodliwych, dzięki czemu zachowują estetykę i niezmienną formę przez długi czas eksploatacji. 

Listwy gzymsowe ozdobne do wnętrz klasycznych i glamour 

Ze względu na przepiękne detale oraz bogate zdobienie listwy gzymsowe ozdobne bardzo dobrze wpisują się w założenia stylu klasycznego i glamour. Doskonale sprawdzają się zarówno w eleganckich wnętrzach mieszkalnych (w szczególności w wysokich mieszkaniach) oraz luksusowych przestrzeniach usługowych, jak i obiektach reprezentacyjnych – salach bankietowych, teatrach, operach. 

Inwestorom poszukującym wyrobów wysokiej jakości polecamy listwy gzymsowe ozdobne poliuretanowe. Listwy zdobione poliuretanowe odznaczają się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, co przekłada się na możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałego projektu aranżacji przestrzeni, przy zachowaniu podstawowych parametrów użytkowych dobrej listwy gzymsowej:

  • lekkości, 
  • łatwości w obróbce mechanicznej, 
  • łatwości w montażu, 
  • możliwości uzyskania niewidocznych dla oka łączeń listew. 

Dodatkowym atutem sztukaterii wykonanej z poliuretanu jest jej podwyższona odporność na szkodliwe oddziaływanie wilgoci, dzięki czemu listwy możemy bez obaw montować także w pomieszczeniach „mokrych” – kuchniach, łazienkach, obiektach Wellness&SPA.

Listwy gzymsowe zdobione Creativa by Cezar

Starając się dostarczać Klientom wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania szczególną uwagę zwracamy na detale. Ważny jest dla nas zarówno dobór materiału, z jakiego zostały wyprodukowane oferowane listwy ozdobne, jak i precyzja ich wykonania. Bezkonkurencyjne pod tymi względami są listwy gzymsowe zdobione Cerativa by Cezar. 

W stałym asortymencie posiadamy listwy gzymsowe ozdobne marki Cerativa poliuretanowe oraz elastyczne. Listwy poliuretanowe bardzo dobrze sprawdzają się w większości wnętrz. Wybór listew elastycznych polecamy wszędzie tam, gdzie nierówności ścian lub sufitów uniemożliwiają estetyczny montaż standardowych rozwiązań. W obu wariantach listwy możemy malować na dowolny kolor, co pozwala na tworzenie eleganckich kompozycji kolorystycznych. Co ważne listwy gzymsowe ozdobne Creativa możemy malować na kolor ściany, a w przypadku odświeżania ścian system dekoracyjny nie wymaga demontażu – listwy mogą być malowane wraz z ścianami. 

Zapraszamy do składania zamówień poprzez sklep online, a także osobiście do sklepu stacjonarnego w Warszawie

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów