Farba Tikkurilla farby sklep Warszawa

Farba Tikkurilla – farby – sklep Warszawa, dobra cena, różne kolory

Tikkurila to jeden z najbardziej znanych i doświadczonych producentów farb do dekoracji i ochrony powierzchni. Ceniona przede wszystkim za piękne, nasycone kolory i atrakcyjne ceny. Marka powstała ponad 150 lat temu w Finlandii i od tego czasu konsekwentnie przekonuje do siebie ekspertów na całym świecie. Farby Tikkurila to synonim najwyższej jakości, adekwatnej do niej ceny, prostoty nakładania, bogactwa kolorów i trwałości.

Korzystają z nich profesjonaliści, jak i hobbyści, którzy pragną podkreślić niepowtarzalny charakter swoich wnętrz.

Firma oferuje całą gamę profesjonalnych produktów do dekoracji i ochrony powierzchni – różnego typu farby wewnętrzne, bogate, soczyste kolory, wytrzymałe i wysoko napigmentowane farby elewacyjne, specjalistyczne farby i lakiery do drewna i metalu oraz wiele innych. Uzupełnienie oferty Tikkurila stanowią wysokiej jakości akcesoria malarskie – produkty pozwalające na odpowiednie przygotowanie podłoża pod malowanie oraz szereg wałków i pędzli umożliwiających uzyskanie niecodziennych efektów dekoracyjnych. Wyróżnia je profesjonalizm i dobra cena.

Studio Farb Pigmentologia to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki Tikkurila w mieście Warszawa, który oferuje konkurencyjne ceny. W naszym Studiu znajdziesz bogaty wybór farb i akcesoriów malarskich Tikkurila – od standardowych farb wewnętrznych do ścian, po profesjonalne farby do drewna i lakiery do metalu. Oferujemy różne pojemności i kolory.

Na zakupy lub po więcej informacji na temat produktów i akcesoriów Tikkurila, takich jak dostępne kolory czy ceny, serdecznie zapraszamy na ulicę Franciszka Klimczaka 13, (Miasteczko Wilanów, Warszawa), gdzie mieści się nasz sklep stacjonarny.