Stolarka wewnętrzna

Aktywne filtry

Stolarka wewnętrzna

Farba do drzwi wewnętrznych

Stolarka wewnętrzna jest szczególnie narażona na uszkodzenia mechaniczne. Zadrapania, otarcia, przetarcia, wycieranie się farby w miejscach częstego kontaktu z dłońmi to główne przyczyny obniżenia estetyki drzwi wewnętrznych. Zniszczone drzwi możemy wymienić lub odnowić. Do regeneracji drzwi wewnętrznych służą specjalne farby do stolarki wewnętrznej. Są one dostępne w szerokiej palecie kolorów, a ich szczególne właściwości użytkowe pozwalają uzyskać trwały efekt estetyczny przy normalnym użytkowaniu wnętrz.

Farba do drzwi wewnętrznych i innych elementów drewnianych w Twoim domu

Renowacja drzwi wewnętrznych rzadko odbywa się w oderwaniu od innych prac remontowych. Wybierając wysokiej jakości farby do stolarki tego samego produktu możemy użyć do wymalowań dekoracyjno-ochronnych także pozostałych drewnianych elementów w domu – schodów, balustrad, podłóg. Wysoka odporność produktu na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne gwarantuje trwały efekt, podczas gdy możliwość pracy z tą samą farbą pozwala na uzyskanie naprawdę interesującego wnętrza, w którym drewniane elementy stanowią pewnego rodzaju spójne uniwersum.

W ofercie marki Tikkurila znajdziemy farby do drewna w wielu kolorach, które producent oferuje w wariantach:

  • matt o wykończeniu matowym, 
  • semi-matt o wykończeniu półmatowym, 
  • gloss o wykończeniu na wysoki połysk.

Mnogość dostępnych wariantów wykończenia przekłada się na szerokie spektrum zastosowań farb zarówno podczas realizacji nowoczesnych wizji wnętrzarskich, jak i prac remontowych we wnętrzach utrzymanych w klasycznym stylu.

Jaka farba do drzwi wewnętrznych i stolarki sprawdzi się najlepiej?

Malując drzwi, podłogi, schody czy balustrady drewniane wewnątrz domu chcemy uzyskać estetyczny i trwały efekt. W tym celu najlepiej sięgać po specjalistyczne farby rekomendowane do powierzchni, z którymi planujemy pracować. Ich wybór przełoży się na każdy aspekt naszej pracy – od łatwości aplikacji, przez możliwość uzyskania atrakcyjnego efektu, aż po trwałość wymalowania.

Klientów poszukujących wysokiej jakości farb do drzwi i stolarki wewnętrznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem także w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Oferujemy profesjonalne produkty o doskonałych właściwościach. W razie potrzeby doradzimy i pomożemy w wyborze farby, która najlepiej sprawdzi się do realizacji Państwa projektu.


20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów