Wałki

Aktywne filtry

Wałki

Wałki do malowania 

Wałek do malowania to popularne narzędzie malarskie, którego wyboru nie powinniśmy pozostawiać przypadkowi. Prawidłowy dobór wałków malarskich ma kluczowe znaczenie dla komfortu pracy i jakości wymalowania. O tym, jakie wałki malarskie powinniśmy wybrać decyduje przede wszystkim rodzaj produktu, z którym zamierzamy pracować:

  • do pracy z farbami wodorozcieńczalnymi poleca się wałki z mikrofibry, 
  • do malowania farbami i lakierami rozpuszczalnikowymi rekomenduje się wałki welurowe, akrylowe i wełniane, 
  • do lakierów, bejc, impregnatów i lakierobejcy zaleca się wałki z gąbki, 
  • do malowania farbami lateksowymi i dyspersyjnymi rekomendowane są wałki sznurowe. 

Dobierając wałek do malowania adekwatnie do rodzaju farby mamy pewność, iż produkt będzie odpowiednio naniesiony na malowaną powierzchnię, co pozwala uzyskać trwałą i estetyczną powłokę malarską. 

Wałki malarskie Anza

Jako profesjonalny dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów wykończenia wnętrz Klientom oferujemy wysokie jakości wałki malarskie Anza. Wałki malarskie Anza to narzędzia, które zapewniają wysoki komfort pracy, przy jednoczesnej możliwości uzyskania bezkompromisowej jakości wymalowania. Wałki malarskie Anza to narzędzia malarskie charakteryzujące się wysoką precyzją wykonania, co przekłada się na jakość wykonywanych prac oraz trwałość narzędzia. To właśnie precyzyjność i trwałość oferowanych rozwiązań sprawia, że Wałki malarskie Anza są chętnie wybieranie nie tylko przez wymagających amatorów, ale przede wszystkim przez profesjonalistów. Z ich zalet korzystają firmy zajmujące się wykończeniami wnętrz, a także firmy dekoratorskie.

Wałki malarskie Anza to bardzo szeroka grupa produktowa, w której znajdziemy szereg rozwiązań o konkretnym przeznaczeniu. Uwzględniając specyfikę różnych powierzchni Anza oferuje użytkownikom wałki malarskie przeznaczone do powierzchni o zróżnicowanym poziomie gładkości. W ofercie marki znajdziemy:

  • wałki malarskie Anza to bardzo gładkich powierzchni,
  • wałki malarskie Anza do powierzchni średniogładkich,
  • wałki malarskie Anza do powierzchni chropowatych.

Ofertę uzupełniają akcesoria, w tym uchwyty i rączki przeznaczone do pracy w różnych warunkach.

Klientów poszukujących wysokiej jakości narzędzi do malowania zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Pigmentologia z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych wałków malarskich do konkretnych zastosowań. Zapraszamy do składania zamówień poprzez sklep online, a także osobiście do sklepu stacjonarnego w Warszawie

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów