Farba Tikkurilla farby sklep Warszawa

farba tikkurila warszawa, farby tikkurila sklep warszawa, farby tikkurila warszawa, farba tikkurila, tikkurila warszawa, tikkurila farby do drewna

Tikkurila to jeden z najlepiej znanych i doświadczonych producentów farb. Marka powstała ponad 150 lat temu w Finlandii i od tego czasu konsekwentnie przekonuje do siebie ekspertów na całym świecie. Farby Tikkurila to synonim najwyższej jakości, prostoty nakładania, bogactwa kolorów i trwałości. Korzystają z nich profesjonaliści, jak i hobbyści, którzy pragną podkreślić niepowtarzalny charakter swoich wnętrz.

Firma oferuje całą gamę profesjonalnych produktów do dekoracji i ochrony powierzchni – różnego typu farby wewnętrzne, wytrzymałe i wysoko napigmentowane farby elewacyjne, specjalistyczne farby i lakiery do drewna i metalu oraz wiele innych. Uzupełnienie oferty Tikkurila stanowią wysokiej jakości akcesoria malarskie – produkty pozwalające na odpowiednie przygotowanie podłoża pod malowanie oraz szereg wałków i pędzli umożliwiających uzyskanie niecodziennych efektów dekoracyjnych.

Studio Farb Pigmentologia to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki Tikkurila w mieście Warszawa. W naszym Studiu znajdziesz bogaty wybór farb i akcesoriów malarskich Tikkurila – od standardowych farb wewnętrznych do ścian, po profesjonalne farby do drewna i lakiery do metalu. Oferujemy różne pojemności i kolory.

Na zakupy lub po więcej informacji na temat produktów i akcesoriów Tikkurila serdecznie zapraszamy na ulicę Franciszka Klimczaka 13, (Miasteczko Wilanów, Warszawa), gdzie mieści się naszsklep stacjonarny.