GREINPLAST Farba Premium Ceramiczna

GREINPLAST Farba Premium Ceramiczna

185,99 zł
Brutto

  • Produkt dostępny
  • Wysyłka w 24h
  • Darmowa dostawa od 500 zł
  • Kup na raty
  • 14 dni na zwrot
  • Bezpieczne pakowanie

Ceramiczna farba wewnętrzna charakteryzująca się bardzo wysokim stopniem krycia oraz doskonalą wydajnością (około 14m2 z litra)*. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości dyspersji oraz specjalnych wypełniaczy ceramicznych tworzy powłoki odporne na szorowanie, z których z łatwością można usunąć „trudne zabrudzenia” ( ketchup, czerwone wino, herbata, szminki, kredki itp.) Odpowiednio dobrana lepkość oraz reologia sprawiają, ze farba nie chlapie i z łatwością nanosi się na malowana powierzchnie. Powłoka uzyskuje pełne właściwości po 28 dniach od zakończenia prac malarskich.

SKŁAD Mieszanina dyspersji kopolimerów akrylowych,wypełniaczy mineralnych,środków konserwujących i modyfikujących, pigmentów oraz woda

ZASTOSOWANIE Wyrób gotowy do użycia. Służy do wykonania wewnętrznych powłok malarskich o charakterze ochronnym i dekoracyjnym na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty G-K i cienkowarstwowe tynki mineralne, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich.

Wydajność (powierzchnie gładkie) przy jednokrotnym malowaniu do 14 m2z 1l

Rozcieńczanie farby wodą max. 10% *Gęstość objętościowa [PN-C-81914:2002]ok.1,35 kg/dm3

Ciśnienie natrysku przy dyszy 0,017-0,019’’200barCzas wysychania [PN-C-81914:2002]2-4h