Farba Jedynka - sklep Warszawa

farba jedynka warszawa, farby jedynka sklep warszawa, farby jedynka warszawa, farba jedynka, farby jedynka kolory

Farba Jedynka jest obecna na polskim rynku od 1999 roku. Jako marka Jedynka - która obecnie stanowi własność lidera rynku farb spółki Tikkurila Polska S.A. – od lat kojarzona jest z wysokiej jakości produktami...

 w przystępnych cenach. Marka wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich Klientów, oferując szereg różnorodnych, wysokojakościowych, odpornych produktów. Dlatego też, farby Jedynka doceniane są zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i również profesjonalistów z branż budowlanych, remontowych czy usługowych. Użytkownicy szybko pokochali farby Jedynka za ich żywe i wysoko napigmentowane kolory oraz trwałość, która gwarantuje estetyczny wygląd pomalowanych powierzchni. Ogromnym atutem produktów Jedynki – farb i impregnatów – jest również łatwość aplikacji, dzięki której każdy może szybko i bez najmniejszego problemu pomalować dowolne wnętrze.

 

Zastosowanie farb Jedynka

Farby Jedynka z powodzeniem od lat towarzyszą podczas wszelkich prac budowlano-remontowych. Na przestrzeni czasu oferta marki znacznie się poszerzyła. Wśród oferowanych obecnie rozwiązań znaleźć można produkty zarówno do zastosowania wewnętrznego, jak i również zewnętrznego. Dzisiaj farby Jedynka to nie tylko dobrze znane i lubiane farby ścienne, ale również bogaty wybór farb specjalistycznych. W asortymencie marki Jedynka nie brakuje profesjonalnych farb do drewna, farb do metalu i specjalistycznych farb do elewacji. Wszystkie farby Jedynka charakteryzują się tą samą łatwością aplikacji i bardzo dobrym efektem wizualnym, który jest dokładnie taki, jakiego oczekuje użytkownik.


Gdzie można kupić farby Jedynka?

Studio Farb Pigmentologia to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki Jedynka w mieście Warszawa. Farby Jedynka proponowane przez nasz sklep cieszą się ogromnym zainteresowaniem i bardzo dobrymi opiniami. W naszym Studiu znajdziesz bogaty wybór farb – od standardowych farb wewnętrznych do ścian, po profesjonalne farby do elewacji. Oferujemy różne pojemności i kolory farb Jedynka.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nasz sklep szeroką i atrakcyjną ofertą farb Jedynka. Na zakupy lub po więcej informacji na temat produktów Jedynka serdecznie zapraszamy na ulicę Modlińską 205 w Warszawie, gdzie mieści się nasz sklep stacjonarny. W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy także o ewentualny kontakt z naszym zespołem – jesteśmy w pełni dyspozycyjni, z chęcią udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.