Farba Jedynka farby - sklep Warszawa

farba jedynka warszawa, farby jedynka sklep warszawa, farby jedynka warszawa, farba jedynka, farby jedynka kolory

Farba Jedynka jest obecna na polskim rynku od 1999 roku. Jako marka Jedynka - która obecnie stanowi własność lidera rynku farb spółki Tikkurila Polska S.A. – od lat kojarzona jest z wysokiej jakości produktami w przystępnych cenach. Użytkownicy szybko pokochali farby Jedynka za ich żywe i wysoko napigmentowane kolory oraz trwałość, która gwarantuje estetyczny wygląd pomalowanych powierzchni.

Ogromnym atutem produktów Jedynki – farb i impregnatów – jest również łatwość aplikacji, dzięki której każdy może szybko i bez najmniejszego problemu pomalować dowolne wnętrze.

Na przestrzeni lat oferta Marki znacznie się poszerzyła. Dzisiaj farby Jedynka to nie tylko dobrze znane i lubiane farby ścienne, ale również bogaty wybór farb specjalistycznych. W asortymencie marki Jedynka nie brakuje profesjonalnych farb do drewna, farb do metalu i specjalistycznych farb do elewacji. Wszystkie farby Jedynka charakteryzują się tą samą łatwością aplikacji i bardzo dobrym efektem wizualnym, który jest dokładnie taki, jakiego oczekuje użytkownik.

Studio Farb Pigmentologia to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki Jedynka w mieście Warszawa. W naszym Studiu znajdziesz bogaty wybór farb – od standardowych farb wewnętrznych do ścian, po profesjonalne farby do elewacji. Oferujemy różne pojemności i kolory.

Na zakupy lub po więcej informacji na temat produktów Jedynka serdecznie zapraszamy na ulicę Franciszka Klimczaka 13, (Miasteczko Wilanów, Warszawa), gdzie mieści się naszsklep stacjonarny.