Caparol

Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol jako pierwszy na świecie opracował recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwszy, rozpoczął produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Caparol stawia na intensywne prace badawcze oraz innowacyjność.

Siłą marki jest umiejętne połączenie zaawansowanych technologii z bogatą ofertą kolorystyczną. Szerokie spektrum specjalistycznych produktów zostało opracowane i przetestowane, aby sprostać wymaganiom różnorodnych podłoży - 700 produktów w 9 kategoriach. W ofercie marki znajdują się farby, systemy izolacji cieplnej, systemy akustyczne, produkty do ochrony i naprawy betonu oraz materiały przeznaczone do profesjonalnej konserwacji i renowacji zabytków. Caparol przywiązuje dużą wagę do roli szkoleń dla partnerów handlowych, wykonawców, architektów czy dekoratorów wnętrz.

Studio Farb Pigmentologia to oficjalny partner i dystrybutor produktów marki Caparol w mieście Warszawa. W naszym Studiu znajdziesz bogaty wybór farb – od standardowych farb wewnętrznych do ścian, po profesjonalne farby do elewacji. Oferujemy różne pojemności i kolory.

Na zakupy lub po więcej informacji na temat produktów Caparol serdecznie zapraszamy na ulicę Franciszka Klimczaka 13, (Miasteczko Wilanów, Warszawa), gdzie mieści się naszsklep stacjonarny.