Fox dekorator

Liczba produktów: 32
Liczba produktów: 32

Aktywne filtry

Fox dekorator

Fox Dekorator jest polską marką, która z powodzeniem od wielu lat wyznacza trendy w branży produktów malarskich i dostarcza ekskluzywne rozwiązania z zakresu dekoracji ściennych, tynków i farb dekoracyjnych. Fox Dekorator oferuje szereg różnorodnych produktów wyróżniających się innowacyjnością, kreatywnością oraz oryginalnością. Obszerny i różnorodny asortyment Fox Dekorator to m.in. masy akrylowe, tynki mineralne i lakiery dekoracyjne. Na szczególną uwagę zasługuje jednak szeroka oferta farb Fox, wśród której znaleźć można produkty strukturalne i specjalistyczne.

Farby Fox wyróżniają się przede wszystkim wszechstronnością zastosowania, a to wszystko dzięki niezwykle trwałym i odpornym formułom. Przeznaczone przede wszystkim do aplikowania na przestrzenie wewnętrzne farby Fox wykorzystywane są do pokrywania ścian i sufitów nie tylko w domach i mieszkaniach. Doskonałe właściwości farb Fox sprawiają, że są one równie chętnie wybierane przez Klientów biznesowych, w tym również architektów i projektantów. Co kryje się pod pojęciem doskonałe właściwości? Otóż, farby Fox to wysoka funkcjonalność i estetyka uzyskiwanej powłoki malarskiej, która jednocześnie idzie w parze z wytrzymałością i trwałością, służącą z powodzeniem przez wiele lat. Powierzchnie pokryte farbami Fox odporne są na wszelkie ślady użytkowania, zabrudzenia i uszkodzenia  mechaniczne.

Studio Farb Pigmentologia we współpracy z Fox Dekorator

W stałym asortymencie naszego Studia Farb posiadamy szeroki i różnorodny wybór produktów marki Fox Dekorator. Wśród licznych  rozwiązań znaleźć można przede wszystkim farby Fox w obszernej gamie kolorystycznej, o różnorakich właściwościach i zastosowaniach.  

Poszukujesz wysokogatunkowych produktów dekoracyjnych? Wybór farb Fox to gwarancja pełnej satysfakcji, zadowolenia i nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Wszystkich zainteresowanych Klientów serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą farb Fox, lakierów i akcesoriów malarskich. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Farby FOX dekorator | Sklep internetowy PIGMENTOLOGIA
20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów