Sufit

Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0kg - 5kg

Cena

  • 29,00 zł - 297,00 zł

Pojemność

Liczba produktów: 19
Liczba produktów: 19

Aktywne filtry

Sufit

Farby do malowania sufitów

Farby do malowania sufitów to zróżnicowana kategoria produktowa, w ramach której możemy znaleźć zarówno farby przeznaczone do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów, jak i produkty dedykowane. Dedykowane farby do malowania sufitów charakteryzują się szeroką gamą wykończenia oraz rozbudowaną kolorystyką, która skupia się przede wszystkim na odcieniach bieli oraz produktach dekoracyjnych, dzięki którym możemy uzyskać niestandardowy efekt wizualny.

Jak dobrać farby do malowania sufitów?

W tej kategorii produktowej prym wiodą farby w różnych odcieniach bieli. Jeśli więc szukamy rozwiązań nietypowych i niestandardowych powinniśmy wybrać farby emulsyjne do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów lub inne farby dekoracyjne odpowiednie dla danego podłoża, np. w kolorze srebrnym. Należy przy tym pamiętać, że intensywne i ciemne kolory na suficie powodują, że pomieszczenie wydaje się niższe. Dlatego też tego typu rozwiązania poleca się przede wszystkim do mieszkań wysokich. Tam, gdzie pomieszczenia są niskie zaleca się wybór farb spośród odcieni bieli oraz jasnych kolorów i pasteli.

W zależności od tego, jaki efekt wizualny chcemy uzyskać możemy wybrać farby o dowolnym wykończeniu. Producenci oferują nam w tym zakresie zarówno farby matowe, jak i półmatowe oraz farby satynowe.

Farby do malowania sufitów – oferta Sklepu Pigmentologia

Obok uniwersalnych emulsji do ścian i sufitów oferujemy specjalistyczne farby do malowania sufitów znanych i cenionych producentów. W asortymencie posiadamy farby o zróżnicowanym wykończeniu – od matów, po półmaty i satyny. A dla wymagających klientów specjalistyczne farby ceramiczne. Nasze produkty doskonale sprawdzają się do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych oraz podłoży betonowych. To produkty przeznaczone do dekoracyjnego malowania sufitów w mieszkaniach i domach oraz lokalach usługowych i przestrzeniach komercyjnych. Wybierając produkt adekwatnie do malowanej powierzchni mamy pewność, ze uzyskany efekt wizualny będzie nie tylko zadawalający, ale przede wszystkim trwały.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą farb do malowania sufitów oraz produktów uzupełniających.

20 000+ sprzedanych farb i narzedzi malarskich
Ponad 10 lat doświadczenia
4.8/5.0 Średnia ocena satysfakcji klientów